Студентка так хотіла на п'янку, що випадково повісилася

 
 
 
Студентка так хотіла на п'янку, що випадково повісилася

20-річну дівчину знайшли мертвою на балконі гуртожитку Академії фізичного виховання у Варшаві.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з іноземних ЗМІ.

Студентка з Португалії, яка приїхала до Польщі в рамках програми обміну студентами "Eramsus", ймовірно, загинула внаслідок нещасного випадку. Як повідомлялось, жінка намагалася потрапити на вечірку в гуртожиток AWF вночі. Коли її не пустили, вона вирішила увійти в будівлю через балкон. Потім сталася трагедія. Ймовірно, 20-річна жінка була у нетверезому стані.

Як розповідають очевидці, голова нещасної застрягла між рейками на балконі і все мало такий вигляд, ніби вона повісилася. Її тіло було у неприродному ніби перекрученому стані, а її одяг та наявність панчіх у сіточку говорили про те, що вона збиралась на вечірку чи поверталась з неї.

З’ясувалось, що загиблу звали Марія і вона була студенткою університету внутрішніх справ Бейри (UBI) в Португалії. У жовтні дівчина приїхала до Польщі, щоб вивчати менеджмент у Варшавському технологічному університеті.

Португальський університет опублікував повідомлення про смерть студентки та заяву про те, що. польська влада розслідує її смерть 20-річного і надає університету інформацію про це на постійній основі.

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.