Суддя Верховного суду Васьковский потрапив у низку скандалів

 
 
 
Суддя Верховного суду Васьковский потрапив у низку скандалів

У судді Верховного суду Олега Васьковского великі неприємності

 

Секретар судової палати з розгляду справ про банкрутство Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду України Олег Васьковський потрапив у колізію. Він фігурує у дисциплінарному провадженні 3-2259/0/7-23 у Вищий Раді Правосуддя, яке стосується банкрутства ПрАТ «Білицький завод «Теплозвукоізоляція». ЗМІ повідомляють, що серед членів ВРП є особи зацікавлені у розгляді справи заводу на їхню користь. Саме вони вирішуватимуть долю Васьковського за скаргою... своїх опонентів. 

 

Разом з тим суддя може стати об'єктом ще одного дисциплінарного впровадження. 
Мова йде про намагання ТОВ «Вардингс» захопити енергетичне обладнання київського заводу «Енергетик», який з 1998 року постачає струм сотням підприємств, у тому числі виробникам оборонної продукції.  

 

Васьковський в умовах війни відклав розгляд справи і не дав жодної оцінки діям «чорного нотаріуса», який протизаконно зареєстрував електрокабелі як нерухоме майно. Також він не надав значення тому факту, що власником «Вардингс» є особа, досі прописана в окупованому Луганську, колишній співробітник «Луганськтепловоз»,  де зараз ремонтують російські танки.

 

Олег Васьковський – колишній голова Господарського суду Закарпатської області. Відомий тим, що прийняв   рішення про  банкрутство «Закарпатполіметали» на користь близького оточення та сім'ї  Віктора Януковича. 

 

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.