Світ буде врятовано – добрий самаритянин збудував точну копію біблійного ковчегу ФОТО

 
 
 
Світ буде врятовано – добрий самаритянин збудував точну копію біблійного ковчегу ФОТО

Житель Нідерландів побудував Ноїв ковчег вартістю у $ 1,6 млн. Ідея його створення, прийшла до Йохана Хейберса у 1993 році, після прочитання дітям біблійної історії про Ноїв ковчег.

Почувши про ідею свого чоловіка, дружина послідовника Ноя лише посміялась над нею, однак натхненника це не спинило і вже у 2006 році Йохан подарував світові першу копію ковчега. Однак сам «творець» був не дуже задоволений результатом своєї праці, оскільки ковчег за розмірами був вдвічі менший, аніж біблійний оригінал.

Тож, Йохан дав собі слово, що створить копію один в один того ковчегу, який збудував легендарний Ной. Та розуміючи, що самотужки це йому зробити не вдасться, об’єднався із місцевими теслярами і взявся до роботи.

Дубль два ковчегу, який показали людям у 2012-му році коштував вже $ 1,6 млн і відповідав усім параметрам, описаним у біблії. Висота судна має 23 м, ширина - 29 м, а в довжину ковчег сягає 125 м. Вага ж цього витвору становить дві з половиною тонни і може вмістити понад 5 тис. осіб.

Йохан вважає, що самим «кращим місцем для ковчега є Ізраїль», тож шукає спонсорів для переправляння судна до цієї країни. Оскільки у корабля немає мотора, то для його подорожі доведеться наймати кілька буксирів, що за підрахунками обійдеться приблизно в $ 1,3 млн.

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.