Таємне стало явним: кого прикриває Зеленський у справі з вагнерівцями

 
 
 

Алексей Гончаренко

народный депутат Украины от партии "Европейская Солидарность"

Названо ім’я винуватця зливу операції вагнерівців

Хто злив операцію з вагнерівцями вже всі все знають. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины — From.UA розповів народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

Коментуючи нові подробиці з операцією по вагнерівцям, наш співрозмовник зауважує наступне: «Це операція українських спецслужб, тому що до цього моменту, хочу нагадати, що вже 13 місяців вся офіційна влада України, починаючи з працівників ОП і закінчуючи безпосередньо Зеленським це заперечували. Навіть у останньому інтерв'ю у травні Зеленський сказав, що була така операція, але не наша». 

Нардеп звертає увагу на те, що CNN каже: це була операція українських спецслужб. 

«Чому Зеленський відхрещується замість того, щоб подякувати нашим офіцерам, які намагалися схопити злочинців, які вбивали українців, яким за це Путін давав нагороди?» 

«Замість того, щоб їм подякувати, вони відхрещуються, справу зливають і кажуть, що ніякої операції не було. І головне — брешуть українському народу вже 13 місяців. Скільки вони ще будуть брехати? Напевно, вже час сказати правду», - зауважив політик. 

Парламентарій вважає, що вони так бояться сказати правду тому, що хтось з ОП цю операцію злив, і скоріш за все це пан Єрмак. 

«Я щойно з трибуни ВР сказав пану Єрмаку, що якщо він з'явиться з признанням в правоохоронні органи, це зменшує покарання. Не треба тягнути час, а треба каятися і здаватися, тому що все одно правда буде відома, незважаючи на те, що вони все роблять, щоб ТСК не створити. Не вийде. Вже всі все знають», - резюмував наш співрозмовник народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.
 

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.