Талібан на каруселі, батуті, у тренажерному залі: мережею поширюють сюрреалістичні відео

 
 
 
Талібан на каруселі, батуті, у тренажерному залі: мережею поширюють сюрреалістичні відео

Вже кілька днів увесь світ спостерігає, як тисячі афганців у паніці намагаються покинути Кабул, поступово окупований талібами. Після відходу останніх американських військ бойовики взяли під контроль країну та столицю, змусивши президента Ашрафа Гані покинути країну. В Інтернеті є повідомлення про переляканих людей, які очікують смерті від радикалів. Вони також переносять записи з аеропорту Кабула, де зібрався натовп біженців.

Нереально контрастують з атмосферою терору нові записи із соцмережі, на які натрапило наше видання Новости Украины — From.UA, де показано талібів в незвичних для них ситуаціях.

 

 

Так, на цьому відео, де ми бачимо дорослих чоловіків, які грають, як діти, на каруселі, стрибають на батуті або вперше випробовують обладнання у спортзалі в президентському палаці. Незвичайною, сюрреалістичною картиною є і те, як бійці їздять на електромобілях у парку розваг.

Звичайно, кілька записів не виключають можливості того, що криваве дійство може відбуватися подалі від камер. Однак таліби запевняють, що після 20 років американської окупації вони не хочуть повертатися до довоєнного стану.

Представники антиурядових сил наголошують, що вони думають про створення дещо демократичнішого суспільства, включаючи гарантування прав жінок. Однак вони роблять це сумісно з ісламським законодавством.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.