Тарас Чорновил

политический аналитик, народный депутат Украины 2000-2012

2021-дурний, 2022-й поганий. Чого нам чекати?

Може хтось буде розказувати, що цей рік був хороший, я, чесно кажучи, шукаю щось хороше, не знаходжу. Рік був дуже дурний. Ось це слово, мені здається, найбільше підходить, саме дурний, тому що проблеми, звичайно, були зовнішні, але вони, як правило всі створені з середини, вони всі створені суб'єктивно. 

Є об'єктивні фактори, проти яких не попреш, вони падають і все, і від них немає порятунку. Але є суб'єктивні, коли ви їх нарощуєте самі. 

Хто і за що міг хотіти вбити Антона Полякова

Співчуття рідним, близьким, друзям Антона Полякова. Це трагічно. І хочеться почати з того, що слава богу в Україні таких виродків, як Третякова, не так багато. Хоча сам факт, що ніхто не збирається, навіть після абсолютно відвертих заяв про кастрацію незаможних, про другосортних дітей і тому подібне, її досі не звільнено з посади голови профільного комітету, є доказом того, що не вона одна так думає, що це пануюча думка у владі і фракції. Але нормальних  людей в Україні більше, і тому всі співчувають, незалежно від політичних поглядів. 

Чому Україна не могла не віддати ядерну зброю і як її повернути

Український політичний діяч та аналітик переконаний, що заяви Давида Арахамії стосовно ядерної зброї - це нісенітниці які, на жаль, чують наші партнери та роблять негативні для України висновки.

Про це Тарас Чорновіл розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

«Я не можу абстрагуватися від того, хто це заявляє, бо заяви цих людей є останнім рівнем дегенератстсва. Це настільки несерйозно, що просто смішно і сумно».

Подписаться на Тарас Чорновил

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.