Лариса Ницой

"Наші князі – рускій мір?" Ніцой палко вступилася за кирилицю

Українська письменниця, педагог та громадський діяч переконана, що кирилиці жителів РФ навчили саме українці.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA прочитало у дописі Лариси Ніцой на сторінці у Facebook.

Ніцой: Мрію, щоб українці не казали, яка різниця і якою мовою

Українська письменниця, педагог та громадський діяч переконана, що лише після самоусвідомлення українці зможуть стати заможними господарями на своїй землі.

Наше видання Новости Украины – From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

Ницой позавидовала Беленюку и пожаловалась на угрозы изнасилования

Нас, украинцев дискриминируют на каждом шагу. Дискриминация происходит по всей Украине в масштабах всей страны. Об этом стало известно корреспондентам нашего интернет-издания Новости Украины - From.UA со страницы в Facebook украинской писательницы, педагога, общественного деятеля Ларисы Николаевны Ницой.

«Завидую Жану Беленюку», - заявила украинский педагог, продолжив, что он на самом деле счастливчик, если всерьез проанализировать его позорную ситуацию.

Велика Україна ніколи не буде одномовною

Мова спілкування є дуже сумнівною і відносною ознакою патріотичності та любові до своєї нації та держави.

У цьому переконаний журналіст, медіаменеджер і громадський діяч Руслан Кухарчук, який написав про це пост на своїй сторінці в Facebook.

Ніцой назвала закон «Про корінні народи» диверсією

Українська письменниця, педагог та громадський діяч закликала президента України ні в якому разі не підписувати закон «Про корінні народи» через закладений у ньому сепаратизм.

Про це інтернет-видання Новости Украины — From.UA дізналось із сторінки Лариси Ніцой у соцмережі.

Громадський діяч переконана, що через редакцію закону, в якій він зараз перебуває на Україну чекають міжетнічні конфлікти, які дорого коштуватимуть країні.

Щоб вигравали ми всі, команда має говорити мовою свого народу

На виліт української збірної з чемпіонату Європи можна дивитись під різними кутами. Двоякі відчуття. Тут, звісно, «посприяла» і спортивна майстерність і мовна. Але треба розділяти. Спорт – це одне, а спілкування в публічному просторі України – це трохи інше. Бо коли команді робилось зауваження про публічне інтерв'ю мовою держави, то тут була не критика футболу, не техніка футболістів.

З Ніцой зло пожартували

Українська письменниця, педагог та громадський діяч засумнівалась у тому, що розмовляла телефоном з відомим футболістом збірної України Артемом Довбиком, а не пранкером.

Єдність України проти тупих висловлювань Ніцой

Українська збірна в ¼ фіналу чемпіонату Європи. Ми, перш за все зобов'язані за це українській збірній, українським тренерам, команді українців. Саме в цьому відмінність українського футболу від російського. Чому українській збірній вдалося пройти набагато далі і показати якісний футбол, ніж російській збірній? Справа в тому, що футбол в Російській Федерації монополізований. «Зеніт» – ведучий клуб Російської Федерації і через те, що його спонсор є «Газпром», то під нього побудована гра всієї вищої ліги.

Ніцой закликала «зачмирити» Довбика і ось за що

Українська письменниця, педагог та громадський діяч назвала українського героя дня Артема Довбика московитом та закликала усіх, хто його хвалив за переможний гол, пояснити футболістові, що герої, та ще й з Черкас, повинні розмовляти українською мовою.

Подписаться на Лариса Ницой

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.