Игорь Мосийчук

Замах на Шефіра - це бумеранг Зе-команді і ось за що

Ігор Мосійчук переконаний, що напад на першого заступника Зеленського - це результат їхніх внутрішніх розбірок, який не закінчиться покаранням винних.

Про це колишній народний депутат розповів в ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню Новости Украины — From.UA.

Экс-министр Криклий может стать коррупционным центром в МВД под руководством Монастырского

О намерениях Владислава Криклия попасть во власть любой ценой нам сообщили источники из правоохранительной среды. Экс-министр намерен опять вернуть управление сервисными центрами МВД, где ранее наладил систему взяток и откатов. Более того, он может стать кошельком нового главы МВД. 

Эту информацию подтверждает и бывший народный депутат Украины Игорь Мосийчук на своей странице в Facebook.

Нардеп: Я мрію щоб українська незалежність наповнилась змістом

Ігор Мосійчук переконаний, що 30 років тому Україна за формою здобула незалежність, але за містом і суттю поки що ні.

Наше видання Новости Украины — From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

Справа Павлова - це вбивство, і тут може бути 2 версії

Стрілятися з “Сайги”, маючи пістолет, якось не зовсім логічно, зауважує екс-народний депутат Ігор Мосійчук, коментуючи справу Павлова в ексклюзивному онлайн-інтерв'ю кореспонденту Інтернет-видання Новини України - From.UA.

Наш співрозмовник зауважив наступне: «Зараз розглядаються 3 версії: вбивство, самогубство, необережне поводженні зі зброєю. Якщо все-таки слідство зупиниться на версії самогубства, що скоріш за все не правда, то треба буде вказати причину». 

Єдність України проти тупих висловлювань Ніцой

Українська збірна в ¼ фіналу чемпіонату Європи. Ми, перш за все зобов'язані за це українській збірній, українським тренерам, команді українців. Саме в цьому відмінність українського футболу від російського. Чому українській збірній вдалося пройти набагато далі і показати якісний футбол, ніж російській збірній? Справа в тому, що футбол в Російській Федерації монополізований. «Зеніт» – ведучий клуб Російської Федерації і через те, що його спонсор є «Газпром», то під нього побудована гра всієї вищої ліги.

Подписаться на Игорь Мосийчук

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.