Тарас Чорновил

Хто і за що міг хотіти вбити Антона Полякова

Співчуття рідним, близьким, друзям Антона Полякова. Це трагічно. І хочеться почати з того, що слава богу в Україні таких виродків, як Третякова, не так багато. Хоча сам факт, що ніхто не збирається, навіть після абсолютно відвертих заяв про кастрацію незаможних, про другосортних дітей і тому подібне, її досі не звільнено з посади голови профільного комітету, є доказом того, що не вона одна так думає, що це пануюча думка у владі і фракції. Але нормальних  людей в Україні більше, і тому всі співчувають, незалежно від політичних поглядів. 

Коломойський і Ахметов для "Слуг" - не олігархи

Тарас Чорновіл вважає сюрреалізмом те, що «слуги» на телеканалі Коломойського розпинають олігархів і ні слова не кажуть про свого «папіка-спонсора».

Зерно є, але Держрезерв пустий: відомо, які «миші» на цей раз винні

Тарас Чорновіл розповів, чому влада не дала ні копійки на поповнення Державного резерву, та чому попри рекордний врожай зернових, Україна не зробила стратегічної «заначки».

З'явились нові деталі вбивства В’ячеслава Чорновола

Віктор Ющенко був другом убивці В’ячеслава Чорновола і чудово знав про те, хто і як його вбив, адже обговорювалось це з виконавцями у бані.

Стало відомо, чому до нашої влади потрапляють «довбо-дятли»

Тарас Чорновіл переконаний, що українська делегація в Америці стала прикладом того, як в Україні через відсутність соціальних фільтрів до влади приходять «боми» і «недоумки».

Дитмайданчик під Офісом президента не на жарт налякав дітей

Нещодавно соцмережі сколихнули світлини із будівництва дитячого майданчика під Офісом президента, який викликав суцільний негатив та обурення.

Наше видання Новости Украины — From.UA зібрало для вас думки щодо цієї ситуації

Чому Україна не могла не віддати ядерну зброю і як її повернути

Український політичний діяч та аналітик переконаний, що заяви Давида Арахамії стосовно ядерної зброї - це нісенітниці які, на жаль, чують наші партнери та роблять негативні для України висновки.

Про це Тарас Чорновіл розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

«Я не можу абстрагуватися від того, хто це заявляє, бо заяви цих людей є останнім рівнем дегенератстсва. Це настільки несерйозно, що просто смішно і сумно».

Украинское общество психологически готово к любым вариантам диктаторского режима

«Как же мне все это напоминает середину 90-х в Беларуси...». Такую оценку некоторым последним тенденциям вокруг украинской власти дал политический аналитик, экс-нардеп Тарас Чорновил.

Кто тут теперь коренной? Острая дискуссия вокруг украинского закона, разрекламированного Путиным

В четверг, 1 июля, среди коктейля законопроектов, принятых Верховной Радой, с нетерпением ожидающей каникул, прошел и законопроект №5506 «О коренных народах». Закон, вобщем-то, политически-декларативный, поскольку распространяется на три народа, проживающие в неподконтрольном Украине Крыму. И прошел бы он незамеченным, если бы накануне рекламу на весь мир ему не сделал сам Владимир Путин.

Подписаться на Тарас Чорновил

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.