Евгений Билоножко

Демократична зброя проти Європи

Міністр кабінету міністрів Польщі Міхал Дворчик стверджує, що Білорусь оголосила Польщі та країнам Балтії гібридну війну. Однозначність заяви польського політика змушує детальніше проаналізувати ситуацію на польсько-білоруському та польсько-литовському кордоні.
 

У майбутньому - «Русскій порядок» на берегах Вісли 

Життя цікавіше за книжки про життя, але саме світ літератури може описати наше майбутнє вже сьогодні.  У 2017 році Міністерство оборони Німеччини профінансувало проект «Кассандра». У ньому прийняли учать дослідники-літературознавці з Тюбінгенського університету. Вони працювали на військових і намагалися за допомогою літературних творів передбачити майбутнє — визначити, у яких регіонах можуть спалахнути збройні та громадянські конфлікти. На перший погляд ідея звучить дуже наївно і від неї не буде жодної користі.

Обговорюючи Бандеру та Шухевича, можливо, забудемо про зарплату і комуналку 

Народні депутати зареєстрували в Раді постанову, згідно з якою Бандері та Шухевичу мають повернути звання Героїв України. По-перше, питанням героїзації того чи іншого періоду або подій в Україні займається спеціальна інституція, яка підпорядкована Кабміну, — Інститут національної пам'яті. Нинішній директор цього інституту початково декларував плюралізм і зміну попередньої політики історичної пам'яті, підходу до формування державою відношення громадян до політики, до історії, до подій.

Подписаться на Евгений Билоножко

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.