Олесь Доний

Як збій у Facebook вплинув на українців

Як би держава не намагалася тримати усе під контролем, природа візьме своє рано чи пізно, світ глобалізується. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA заявив громадський діяч, журналіст Олесь Доній.

Коментуючи ситуацію з колапсом у просторі інтернету, наш співрозмовник зауважив наступне: «Іноді дивує, як ми влаштовували акції громадського непокору у 80-х роках — на початку 90-х, адже тоді в нашій організації було 2 телефони лише у киян, а більшість була з гуртожитків, де був лише один загальний телефон на всіх на 1 поверсі». 

Спочатку створити курси української мови, а потім вимагати

Новоприйнятий закон про мову надає додаткові можливості для того, щоб україномовна частина населення мала можливості отримувати послуги українською мовою. Протягом останнього десятиліття, де-факто, цього не було в дуже багатьох регіонах України. Значна частина україномовного населення почувала себе знедоленою, тому що формально державна мова була, але в багатьох аспектах вона не функціонувала. Не було бажання у сфері послуг освоювати рідну мову.

Подписаться на Олесь Доний

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.