Ирина Фарион

Чому латиничні Меркель і Макрон абсолютно на боці кириличного Путіна?

Вже стільки було інтерпретацій щодо української мови, але все одно ідеї від наших можновладців не закінчуються. Ось знов лунають пропозиції перейти з кирилиці на латиницю. Це навіть важко коментувати, тому що ті люди, які не знають історії питання, вважають, що вони відкривають Америку і знаходять якісь чари для лікування хворого українського організму. 

Фаріон: Мрію про націоналістичну модель розвитку держави

Колишній народний депутат України переконана, що насправді незалежності України більше тридцяти років, однак, вона і досі не є незалежною і ось чому.

Наше видання Новости Украины – From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

Катастрофа в освіті: Ірина Фаріон пояснила, хто винен

У нас влада не демонструє плану розвитку країни, не розповідає про розвиток нашого підприємництва, не вкладає гроші у власне виробництво, а зазиває сюди іноземного інвестора, продає свою землю та здає національні інтереси. Про це розповіла в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины From.UA екс-народний депутат України Ірина Фаріон.

Подписаться на Ирина Фарион