оккупированные территории

Українська влада на Приазов’ї у перші місяці війни фінансувала структури колаборантів

Це історія про те, як із бюджету української громади, окупованої на другий день російського вторгнення, протягом кількох місяців окупації виплачувались сотні тисяч гривень структурам, якими керували та володіли місцеві колаборанти. І не лише про це.

Опалювальний сезон за один день

Діван.ТВ виступив з ініціативою організувати мовлення українських телеканалів на окупованих територіях 

При об’єднанні інтересів громадськості, бізнесу та держави є можливість забезпечити жителів окупованих районів Донбасу та Криму об’єктивною інформацією з українських телеканалів, а також додатковими послугами, в тому числі «держави онлайн», які доступні усім жителям України.

Про це йшлося у вівторок, 21 грудня на прес-конференції під назвою «Україна в інформаційному просторі майбутнього світу – Україна на порозі 2022 року» у прес-центрі «Українських новин» 

Это приведет к полномасштабной войне, и не в пользу Украины

Воевать фактически с ядерной державой Украина не может. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины – From.UA рассказал политический деятель, внефракционный депутат Верховной Рады Украины VIII созыва, член украинской делегации в ПАСЕ Борислав Береза.

На КВВВ з окупованими територіями України з'явиться безкоштовний транспорт

Денис Шмигаль запевнив, що незабаром для українців, які перетинають кордон з окупованими Кримом, Донецькою та Луганськими областями запустять безкоштовний транспорт.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось із заяви прем'єр-міністра України.

Подписаться на оккупированные территории

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.