Владимир Литвин

Литвин: «Влада панічно боїться, щоб протест з інтернету не вихлюпнувся на вулицю»

Про виклики для нашої країни та громадян, про президентство Зеленського та майбутні революції, про невтішну статистику та вплив на неї ЗМІ, про геополітичне становище України та її спонсорів розповів кореспонденту інтернет-видання Новости Украины – From.UA український політик, голова Адміністрації Президента (1999-2002), голова Верховної Ради (2002-2006, 2008-2012), доктор історичних наук, професор, дійсний член Національної академії наук Володимир Литвин.
 

Як Москва намагалась влити гроші у підтримку кандидата у президенти США

Москва намагалась вплинути на вибори у Сполучених Штатах не лише на виборах Трампа чи Байдена. Про це у своєму Facebook пише академік Національної Академії наук України, доктор історичних наук Володимир Литвин.

«На президентських виборах в США у 1968 р. перемогу з незначною перевагою здобув Річард Ніксон. Його суперником був Хьюберт Хамфрі. Москва дуже побоювалась приходу до влади Ніксона, вважаючи його небезпечним антирадянщиком», розповідає історик.

Подписаться на Владимир Литвин

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.