здоровая еда

Врачи назвали копеечный овощ, который резко снижает уровень сахара на 50%

По прогнозам специалистов, в Великобритании почти каждый десятый житель будет иметь сахарный диабет 2 типа к 2030 году. Как известно, важнейшим аспектом контроля сахарного диабета является регулирование уровня сахара в крови. В частности, это можно сделать с помощью изменений в диете.

Исследование показало, что дешевый ингредиент, а именно экстракт лука, может вызвать резкое снижение уровня сахара в крови, пишет express.

Цей спосіб приготування овочів змусить вас їсти їх щодня

Овочі, запечені в духовці, - це швидкий і корисний обід, вечеря або перекус. Їх можна приготувати кількома способами. Запечені овочі є джерелом багатьох поживних речовин, включаючи мінерали, а також макро- та мікроелементи.

Запечені овочі - чому вони здорові?

Ніколи не їжте цього на вечерю!

Виявляється, що коли ми вечеряємо, треба прискіпливо стежити за тим, як і "що" ми їмо. Вечеря - це останній прийом їжі, який ми здійснюємо перед сном, тому вона повинна бути легко засвоюваною. На жаль, дуже часто протягом дня ми не встигаємо поїсти якісно, і, повертаючись додому пізно, готуємо блюдо, яке замінить пропущені прийоми їжі. Однак такий підхід може сприяти розвитку ожиріння, надмірній вазі та безсонню.


Коли слід вечеряти?

10 звичок, які додають нам років

Загальновідомо, що без регулярних оглядів неможливо вчасно попередити найнебезпечніші захворювання, які можуть значно скоротити наше життя. Багато з нас абсолютно недооцінюють необхідність систематично перевіряти, чи все у нас добре. Поки нічого не болить, нам абсолютно байдуже, що відбувається з нашим тілом. І це велика помилка.

Ніколи цього не робіть! Найстрашніші помилки при приготуванні та зберіганні яєць

В українських оселях постійно готують яйця. Ми їмо їх охоче і в різних формах. І дуже добре, адже це справжня скарбниця цінних поживних речовин. Проблема в тому, що вживаючи яйця, ми можемо несвідомо нашкодити собі.

Господиням на замітку - що і як необхідно пастеризувати

Домашні консерви - чудовий спосіб зберегти смак сезонних овочів та фруктів навіть взимку. Однак, щоб протягом тривалого часу користуватися їх корисністю, слід використовувати правильні методи консервування харчових продуктів. Раніше сіль використовувалася як інгредієнт для продовження терміну зберігання продуктів, а потім був виявлений вплив температури на збереження домашніх продуктів. Що таке процес пастеризації? Як правильно провести це на власній кухні розповість наше виданя Новости Украины — From.UA.

Щоб такого з'їсти щоб схуднути

У кожної жінки є принаймні одна витончена подруга, на яку всі чоловіки звертають увагу. Така, яка не відводить погляд від піци чи кошика з булочками з тугою, тому що все одно не поправиться від них. Вона каже: я з’їм цей шматочок робить це.

Як їм це вдається? Виявляється, стрункі люди просто не думають про їжу так, як інші люди.

Подписаться на здоровая еда

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.