Антонов

Совершил первый рейс пассажирский АН-148 отечественного авиаперевозчика

30 октября 2021 года совершил свой первый рейс реактивный самолёт Ан-148 украинского перевозчика по маршруту Киев-Николаев.  Пассажиры остались довольны комфортабельным  салоном, удобными  креслами и низким уровнем шума. 

Кампания основана в сентябре 2020 года. И, поддерживая инициативу президента Владимира Зеленского, авиакомпания стала  первой в Украине, у которой основной вид деятельности - регулярные и чартерные перевозки по внутренним маршрутам в пределах Украины, так и за границами на самолетах Ан-148, Ан-158 разработанных  ГП «АНТОНОВ».

Для коллектива ДП "АНТОНОВ" зберігаються унікальні соціальні стандарти

Днями відбулася традиційна зустріч генерального директора ДП «Антонов» С.А.Бичкова з колективом. Таким заходам керівник підприємства надає значної уваги, адже це один з дієвих засобів прямого діалогу, розуміння нагальних потреб співробітників, надання відповідей на хвилюючі питання.

Українська «Мрія» - найбільш затребуваний літак у часи пандемії

Найбільший у світі транспортний літак Ан-225 «Мрія» повернувся до базового аеродрому – «Київ-Антонов» після виконання трьох комерційних рейсів. Місія тривала 20 днів. За цей час Ан-225 виконав 12 перельотів. Про це повідомляє офіційний сайт компанії АНТОНОВ.

У першому з рейсів «Мрія» доставила 110 тон комплектів для тестування на Covid-19 з Тяньцзіня, Китай, до Лінцу, Австрія. 

"Схеми" набрехали про українську "Мрію"

Інформація, оприлюднена в програмі "Схеми" не відповідає дійсності.

Як повідомляв Укрінформ, програма «Схеми» 30 вересня оприлюднила розслідування «Дорога Мрія», в якому стверджувала, що «Антонов» систематично переплачує за заправку своїх літаків. Журналісти нашвидкоруч провели «розслідування» просто скориставшись неперевіреними копіями документів, які вони отримали від колишніх працівників ДП «Антонов», яких звільнили за зловживання службовим становищем, пише Корреспондент.

Подписаться на Антонов

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.