доходы

3-4 тис гр на місяць кожному українцю! Такий міг би бути "економічний паспорт" насправді

Нова приваблива Зе-влади – економічні паспорти для підростаючого покоління. Оскільки підвищенням допомоги на дітей не вдається переконати українців до активного дітонародження, тепер їх вирішили простимулювати перспективами. Наприклад, дітям, що народилися у 2019 році – на початку Зеленої Ери - обіцяють у 2036 році близько 10 тисяч доларів. Що з цього вийде? Запитав у ректор Міжнародного інституту бізнесу, професора Олександра Савченка кореспондент Новости Украины - From.UA. 

500 доларів?! На яку суму в місяць насправді живуть українці

Середня заробітна плата за останні місяці б’є рекорди: вперше в історії України більше 500 доларів США. Про це у своєму Facebook пише нардеп минулого скликання, юрист Тетяна Острікова.

"Складається враження, що українці в середньому живуть на ці 14 239 грн в місяць, що не так вже і погано. А розмови про найбіднішу країну в Європі перебільшені.

Подписаться на доходы

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.