социальная защита

2021-дурний, 2022-й поганий. Чого нам чекати?

Може хтось буде розказувати, що цей рік був хороший, я, чесно кажучи, шукаю щось хороше, не знаходжу. Рік був дуже дурний. Ось це слово, мені здається, найбільше підходить, саме дурний, тому що проблеми, звичайно, були зовнішні, але вони, як правило всі створені з середини, вони всі створені суб'єктивно. 

Є об'єктивні фактори, проти яких не попреш, вони падають і все, і від них немає порятунку. Але є суб'єктивні, коли ви їх нарощуєте самі. 

Підвищення пенсій: обійняти і плакати. Скільки кому перепаде щастя?

З 1 грудня 2021 року відбудеться чергова індексація пенсій. Так, мінімальна пенсія, яка прив’язана до прожиткового мінімуму, зросте з 1854 до 1934 грн/міс. Також запланована індексація пенсій для пенсіонерів зі страховим стажем понад 30 років (для жінок) та 35 років (для чоловіків): вони будуть отримувати мінімум 2600 замість 2400 грн/міс. Про це в своєму Facebook пише народний депутат Сергій Шахов.

Конец эпохи бедности для Гали Торпеды 

Верховная Рада Украины наконец решилась отстранить аж на 5 пленарных заседаний Галину Третьякову, которую вся страна знает как «Галю, несущую дичь». При этом дичь ее все жирнее и жирнее. Наказание непосредственно связано с ее злорадным высказыванием о смерти нардепа Полякова. 

На событие в своем Facebook откликнулся экс-министр социальной защиты Андрей Рева

Бюджет урізання: мінус 9 млрд на субсидії, мінус 20 млрд на пенсії

Рада майже прийняла бюджет-2022 і він буде радувати тих, хто його формував, а тих, хто по ньому буде жити, радувати навряд чи зможе. 

Гетманцев: «Бизнес Ахметова белый. Я не хочу вас шокировать, но он платит налоги»

 

Профессор Даниил Гетманцев, народный депутат 9 созыва партии «Слуга народа», возглавляет комитет по вопросам финансов, налоговой и таможенной политики парламента. Он известен своим реформаторским подходом к налоговой политике в Украине. Один из тех, кто поддерживает фискализацию экономики и утверждает, что платить должны абсолютно все. 

За народження дитини 50 тис. грн., за другу - 150 тис.

Народний депутат України від «Слуги народу» заявив, що новий законопроект, поданий ними, допоможе суттєво підвищити народжуваність в Україні.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з Телеграм-каналу Данила Гетманцева.

Для получения субсидий теперь надо будет поунижаться

Правительство опять собирается грабить наименее защищенных украинцев. Об этом журналисты нашего интернет-издания Новости Украины - From.UA узнали на странице в Facebook народного депутата Украины от группы «Довира», мажоритарщика от Луганщины Сергея Шахова. 

По словам политика, для получения субсидии людям теперь придется унижаться перед инспекторами и доказывать свое право считаться бедными.

18-летних оболтусов перестанут призывать еще не скоро

18-летние оболтусы должны служить в армии, чтобы укрепить здоровье и набраться физической мощи. Так считает военный эксперт, полковник в отставке Олег Стариков.

Эксперт высказал свое мнение о заявлении главы партии «Слуга народа» Александра Корниенко о планируемом переходе к профессиональной армии в эксклюзивном комментарии для Новости Украины - From.UA.

Багато літер. Чого реально чекати від нової програми дій уряду

Черговий політичний сезон завершився, підвищення рівня життя не настало, щеплення від COVID-19 набуло порядку привілейованості, натомість на осінь обіцяють чергове зростання комунальних тарифів і карантин. Про це пише у своєму блозі на Кореспондент.нет народний депутат України, відомий юрист Григорій Мамка.

Рева: «Не треба платити жінці премію за народження дитини, породжуючи змагання між жінками»

Про демографічну кризу в Україні, про соціальні виплати при народженні дитини, про поради Шмигаля жінкам та чоловікам «як народжувати дітей», в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України – From.UA розповів екс-міністр соціальної політики Андрій Рева

Новини України – From.UA: - Андрію Олексійовичу, вітаємо вас! Почнімо нашу розмову з цитати «все найкраще – дітям». Чи актуальна вона зараз? 

Ірина Верещук: Ми не виконуємо функції соціальної держави

У першій статті Конституції прописано головне: "Україна є соціальна держава", а влада не виконує функції соціальної держави, тому люди не відчувають себе соціально захищеними. Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання Новини України — From-UA розповіла народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук.

Почему разваливается украинская семья?

Когда в апреле правительство утвердило механизм автоматического ареста счетов алиментщиков-должников, то, конечно же, руководствовалось самыми благими намерениями. Но эта своеобразная забота о детях из разведенных семей одновременно стала медвежьей услугой всему юному поколению! Дело в том, что подобные меры лишь стимулируют украинцев к разрыву семейных отношений. А по числу разводов на душу населения мы и так уже давно обогнали всю Европу…

Статистика шокирует!

Подписаться на социальная защита

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.