вибори президента США

Про Україну без України не говорять, але ми слабкий об'єкт переговорів

У світі продовжується напруження у відносинах США і Росії, що відбивається нервозністю у багатьох чутливих регіонах, у тому числі в Україні. Які тенденції? Чи є позитивні зрушення? Про це кореспондент Новости Украины – From.UA запитав політолога-міжнародника Сергія Даниленка.

Як Москва намагалась влити гроші у підтримку кандидата у президенти США

Москва намагалась вплинути на вибори у Сполучених Штатах не лише на виборах Трампа чи Байдена. Про це у своєму Facebook пише академік Національної Академії наук України, доктор історичних наук Володимир Литвин.

«На президентських виборах в США у 1968 р. перемогу з незначною перевагою здобув Річард Ніксон. Його суперником був Хьюберт Хамфрі. Москва дуже побоювалась приходу до влади Ніксона, вважаючи його небезпечним антирадянщиком», розповідає історик.

США отказались от своей роли в мире: историческая речь Байдена

Выступление Байдена об уходе из Афганистана можно рассматривать в качестве поворотного момента американской внешней политики.

В США зачмирили Джуліані

Суд Нью-Йорка у четвер, 24 червня, тимчасово відсторонив від адвокатської діяльності Руді Джуліані, який є адвокатом експрезидента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє DW.

Подписаться на вибори президента США

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.