Екатерина Амосова

Донька легендарного Амосова: лише вакцинації недостатньо

Не панікувати та аналізувати заходи безпеки від нового штамму ковіду "Омікрон" закликала українців відомий кардіолог, професор Катерина Амосова.


"Урок 1: хоча ефективність наявних вакцин щодо всіх випадків інфікування новими варіантами (Альфа, бета, Гамма, дельта) виявилась суттєво нижчою, очікування значного зниження захисту саме від смерті не виправдалось.

Як перемогти пандемію без вакцинації? Три варіанти

Актуальне питання боротьби з пандемією після появи «Омікрона» з загрозою неефективності поствакцинального і природнього імунітету аналізує відомий кардіохірург професор Катерина Амосова

«На початку 2020 року, в світі обговорювали плюси, мінуси і реалістичність «елімінації» («усунення»), «стримання» («containment») і «мітігації» («пом‘якшення»). Дехто з вчених виділяє і 4-тий варіант відповіді на пандемію - «відсутність стратегії». І ми з вами можемо назвати принаймні одну таку країну.

Вакцина захищає недовго і не так добре. Нові дані вчених

 

«Фактор дельти» лише дещо зменшує захист вакцинованих на додаток до «фактору часу». Тому на додаток до вакцинації потрібні маски, дистанція, вентиляція і миття рук. Про це пише відомий лікар-кардіолог, професор Катерина Амосова у своєму Facebook.

«Ось свіжі результати, які отримані в США на основі ретроспективного дослідження ~800 тисяч осіб в відомій медичній мережі Адміністрації ветеранів з лютого по жовтень.

Тупо, панове: донька легендарного Амосова вступилась за тих, хто не хоче вакцинуватись

Чому деякі люди відмовляються від вакцинації?  Над цим питанням замислилася відома лікарка, професор Катерина Амосова, донька легендарного кардіохірурга Миколи Амосова. У своєму дописі на Facebook вона виступила з критикою стигматизації – навішування ярликів на тих, хто не хоче вакцинуватись.


«Рання весна 2020р. 

Після повернення з Італії у мого пацієнта лихоманка, кашель, біль в м‘язах. Він навіть не намагався зробити ПЛР і звернутись до лікаря - бо боявся, що спалять дім.

Лікарям рекомендують більше не призначати аспірин – це небезпечно для життя

Катерина Амосова переконана, що з українських ЗМІ необхідно прибрати рекламу аспірину, який може завдати чималої шкоди організму і ось чому.

Як зрозуміти, що вам без антибіотика ніяк: відповідь Амосової

На вулиці стало холодно, і все більше пацієнтів звертається з кашлем і «застудою». Кашель - одна з найбільш частих причин призначення антибіотиків в світі. Але в значній частині таких випадків ці ліки не приносять користі. Натомість, у деяких пацієнтів з’являється діарея, у інших - висипка на шкірі, і ми всі разом вирощуємо нові, нечутливі до антибіотиків, види бактерій.

Должно быть у каждого: чем можно защититься от коронавируса

Денежные премии и призывы к альтруизму не снижают численность заражений коронавирусам в отличие от предоставления населению бесплатных масок. Об этом стало известно журналистам нашего интернет-издания Новости Украины - From.UA из странички кардиолога и доктора медицинских наук Екатерины Амосовой в Facebook.

Дочь легендарного Амосова раскрыла интригующие детали о подаренных США лекарствах от коронавируса

Украине фактически подарили плацебо от коронавируса. Об этом стало известно журналистам нашего интернет-издания Новости Украины - From.UA из странички кардиолога и доктора медицинских наук Екатерины Амосовой в Facebook.

Как отмечает кардиолог, препараты Бамланивимаб (Б) і Этезевимаб (Е) - синтетические моноклональные антитела (АТ) против антигенного определителя (так называемых эпитопов) S-белка вируса SARS-СoV-2. Они вводятся внутривенно для обезвреживания вирусов, т.е. получается пассивный иммунитет.

Головний санлікар вирішив зробити з українців піддослідних щурів

Відома лікарка, кардіохірург професор Катерина Амосова на своїй сторінці у Facebook розповіла, чи дійсно твердження Ігоря Кузіна про результативність зменшення інтервалу між ін’єкціями від коронавірусу мають під собою підґрунтя.

Як врятувати Україну від штамма "Дельта". Чотири кроки

Відома лікарка, кардіохірург та професор Катерина Амосова на своїй сторінці у Facebook поділилася рецептом, як українцям захиститись від небезпечного штаму Дельта.

• ПРОВАКЦИНУВАТИ МАКСИМУМ НАСЕЛЕННЯ

Вакцинуватися тепер можна буде… не через «це» місце

Відома лікар, кардіохірург професор Катерина Амосова на своїй сторінці у Facebook поділилася новинами з наукових журналів щодо новинок з фронту боротьби з коронавірусом. Виявилось, що вже розробляються вакцини, які можна просто крапати у ніс.

В Україні приховують статистику смертей від спеки

Катерина Амосова вважає, що судово-медична експертиза, швидше за все, у заключенні причиною смерті не називатиме спеку, а гостру серцеву недостатність.

Гарантии 100% не дает никакая вакцина. Но прививаться стоит

Вакцинация от коронавируса должна быть добровольная. Но есть нюанс: работников экстренных служб, а в частности медиков, склоняют прививаться. Например, в Штатах некоторые сетевые медицинские учреждения приняли обязательную вакцинацию для своих сотрудников, но об этом  задолго предупредив, а тех, кто не вакцинировался, отстранили от работы без оплаты на две недели, давая им возможность сделать прививки.

Подписаться на Екатерина Амосова

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.