Третій «Майдан» неминучий: до влади прийдуть жорстокі люмпени

 
 
 
Майдан

Олександр Кочетков впевнений, що через політику влади Україні не уникнути третього «Майдану», ось тільки він вже приведе до втрати державності. Про це інтернет-видання Новости України - From.UA дізналося з поста політичного експерта і письменника в соцмережі


Кочетков пише, що зараз його відверто лякає майбутнє країни, оскільки навіть якщо на третій Майдан вийдуть з гідними гаслами і намірами, він переросте в мародерство та інші принади люмпен-революції з загрозою для державності України.


«Так вже склалося, що я багато читаю і спілкуюсь з розумними людьми. Тому розумію закономірності суспільного розвитку.
І зараз мене відверто лякає майбутнє. Я - співець першого Майдану і співчуваючий другого, з жахом очікую третього Майдану.
З якими б прекрасними гаслами він не зібрався, нехай навіть головною темою виступів зі сцени буде необхідність нового Громадської Договору і нової Конституції, нехай на прапорах нових майданівців будуть золотом вишиті принципи приходу у владу людей гідних і професійних, все одно протест неминуче переросте в біду. У грабіж магазинів, мародерство, криваві зіткнення з перестрілками і іншими принадами люмпен-революції - читайте книгу «1917» Яна Валетова.


І абсолютно реальною загрозою втрати державності.


Згадайте, як грабували магазини в ДНР. Ви думаєте, що наш люмпен чимось відрізняється від тамтешнього? Люмпен по всьому світу однаковий - що в Україні, що в Колумбії: він жадібний, жорстокий і непритомний.


Громадян країни давно і неухильно заганяють в глухий кут, спочатку позбавляючи перспектив, потім надій, а тепер ось уже і засобів до існування. Влада вважає, що можна нескінченно займатися корупцією, контрабандою, поборами, підвищувати ціни на найнеобхідніше - світло, воду, тепло, влаштовувати регулярні вбивчі для бізнеса локдауни (до осені чекаємо ще один! ). А люди будуть покірно за все платити? Будуть, але до тих пір, поки є, чим платити.


А ці ресурси вичерпуються. І кредитами, які йдуть на Велике Будівництво, а не на відродження економіки, ситуацію не виправити. І відосікамі з впевненим оксамитовим баритоном не перекрити. Навіть звільнення письменниці Юлії Мендель не допоможе...


Пружина громадського терпіння стискається, але не нескінченно. Вже скоро вона почне розпрямлятися, руйнуючи все навколо.


І слідом за осмисленими людьми, що виходять на протест проти нехтування непорушних прав, тієї ж свободи слова, на Майдан потягнуться люди агресивні, спраглі швидкої революційної справедливості і швидкого же революційного збагачення. І вже вони, а не артисти і політики, будуть верховодити на третьому Майдані.


Володимир Зеленський про це замислюється? А давно пора.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.