У 2022 будемо відчувати наслідки двох вкрай шкідливих речей

 
 
 

Александр Мороз

председатель ВР Украины 1994-1998 и 2006-2007

У 2022 будемо відчувати наслідки двох вкрай шкідливих речей

Останні дні року – час на підведення підсумків та формулювання очікувань на наступний рік. За коротким коментарем на цю тему кореспондент Новости Украины - From.UA звернувся до колишнього двічі голови Верховної Ради України Олександра Мороза.


- Я не вважаю, що цей рік був успішний для держави, тому що не вирішені всі ключові проблеми, які хвилюють сьогодні людей. Людина що працездатного віку, що пенсіонер — вона не бачить перспективи. А якщо людина не бачить перспективи для себе, то оптимізму очікувати в оцінках того, що ми маємо, не можна.

Я думаю, що наступний рік буде ще складнішим, враховуючи багато обставин, зокрема наслідки двох речей, зроблених в цьому році — це антиконституційна адмінтерреформа і продаж землі. Наслідки шкідливі вкрай для держави і для суспільства, для кожної людини.

Люди сьогодні розчаровані настільки всім, що навряд можна очкувати ще більше, тим паче, що найактивніша частина людей виїхала з України. Продуктивна частина суспільства зменшується катастрофічно.
 

Теги

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.