У Раді прогнозують різке скорочення допомоги Заходу Україні через Ізраїль

 
 
 
У Раді прогнозують різке скорочення допомоги Заходу Україні через Ізраїль

Зважаючи на те, що країни Заходу фінансують Україну та Ізраїль, у якого виник конфлікт з Палестиною, з одних джерел, Київ може зіткнутися з нестачею допомоги. Відповідну думку у коментарі озвучив народний депутат від «Слуги народу» Георгій Мазурашу, коментуючи те, як може змінитися надання допомоги Україні у зв'язку з війною в Ізраїлі.

За його словами, те, що США збираються зменшити військову допомогу Україні, направивши частину коштів Ізраїлю, може свідчити про те, що необхідні для належної підтримки двох країн, що воюють, ресурси виходять за межі запланованих, або допустимих, коли це не суперечить внутрішнім інтересам самих Штатів.

«Подвійним стандартам у світовій політиці можна вже не дивуватися. Кожен із "сильних світу цього" переслідує свої інтереси. І якщо для захисту власних інтересів треба вдаватися навіть не до подвійних, в й до потрійних стандартів, це для них не проблема. Ми розглядаємо все з позиції наших інтересів, які реально мало кого цікавлять за межами України, якщо взагалі когось реально цікавлять», - зазначив він.

Нардеп додав: із початком воєнних дій в Ізраїлі США прогнозовано можуть бути змушені йти на зменшення допомоги Україні.

«Очевидно, що коли і Україна, і Ізраїль отримують допомогу плюс-мінус з тих самих джерел, підтримка кожної зі сторін може зменшитися, коли допомагати доводиться двом, а не одній країні. Це ж і про математику, а не лише про бажання», – пояснив парламентар.

Проте Мазурашу наголошує, що Україна гостро потребує потужної військової допомоги, а не номінальної, заради продовження статусу-кво.

«Нам хочеться, щоб підтримка України у боротьбі проти рашистської агресії була значно суттєвішою, ніж існуюча, яка дозволяє приблизно утримувати статус-кво на фронті. Нам потрібна така підтримка, яка дозволила б реально швидко звільнити всі окуповані території. Але кого це хвилює, окрім нас? Одна справа висловлювати дедалі глибші занепокоєння, та інша – витягувати з кишень своїх громадян (бюджету) кошти та віддавати їх іншій країні. Ви ж бачите, що навіть кредити нам дають із умовою, що це піде "не на війну"», - додав він.

Ситуація ускладнюється тим, припускає нардеп, що увага міжнародної преси переключилася з воєнних дій в Україні на ізраїльсько-палестинський конфлікт.

«Медіа ж висвітлюють переважно те, що може викликати більший інтерес у читачів та глядачів. Напевно, «криваве шоу» ізраїльської війни тепер має більший інтерес, ніж трагічні події в Україні. Тому тут особливо нема чого дивуватися», - констатував він.

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.