Україна візьме участь у миротворчій місії в Боснії

 
 
 
Україна візьме участь у миротворчій місії в Боснії

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов заявив, що в ході сьогоднішнього засідання було прийнято рішення відправити українських військовослужбовців в Боснію і Герцеговину для участі в місії "Алтея".

Відповідну заяву Данілов зробив в ході брифінгу за підсумками засідання РНБО.

За словами Данілова, під час засідання РНБО було прийнято рішення направити національний персонал для надання допомоги партнерам по Європейському Союзу в рамках миротворчої місії "Алтея".

Операція "Алтея" полягає в спостереженні за виконанням Дейтонської мирної угоди, яка була укладена в 1995 році. "Алтея" є наступником місій НАТО SFOR and IFOR і була почата в грудні 2004 року і продовжується ООН щорічно. До операції залучені 20 країн.

Як повідомлялялось, за результатами засідання РНБО 4 червня було прийнято рішення збільшити чисельність українського контингенту в миротворчій місії ООН в ДР Конго.

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.