Українці почали більше купляти, бо страшенно розбагатіли: статистика

 
 
 
много денег

«Слуга народу» переконаний, що влада обрала настільки правильний шлях системної і послідовної політики, що з року в рік економіка демонструє дуже позитивні результати.

Про це наше видання Новости Украины – From.UA прочитало у Телеграм-каналі Данила Гетманцева.

«14,3% - зростання у січні–травні 2021 відносно січня-травня 2020р. продемонстрував індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі. В свою чергу, у травні рік до року зростання становило 22,7%.

Позитивна динаміка галузі підтверджує відновлення економічної активності, а також підвищення споживчого попиту за рахунок збільшення соціальних стандартів.

З початку року зросла мінімальна заробітна плата, було проведено перерахунок та індексацію пенсій. Окрім цього, зросла середня заробітна плата, яка у травні становила 13 499 грн., що на 28,1% перевищує минулорічний показник. Реальна заробітна плата у травні рік до року зросла на 16,8%.

Окрім того, позитивно вплинула на роздрібну торгівлю виплата державою матеріальної допомоги для бізнесу та населення, а також реалізація програми «5-7-9%», в рамках якої виплачено понад 53 млрд. грн.

В непростий економічний період Україна демонструє позитивні результати, які підтверджують правильно обраний напрямок розвитку, системність і послідовність проведених дій».

економіка

Раніше ми писали про те, що автора нового оподаткування Гетманцева порівняли з Чикатило