Українська «Мрія» - найбільш затребуваний літак у часи пандемії

 
 
 
Українська «Мрія» - найбільш затребуваний літак у часи пандемії

Найбільший у світі транспортний літак Ан-225 «Мрія» повернувся до базового аеродрому – «Київ-Антонов» після виконання трьох комерційних рейсів. Місія тривала 20 днів. За цей час Ан-225 виконав 12 перельотів. Про це повідомляє офіційний сайт компанії АНТОНОВ.

У першому з рейсів «Мрія» доставила 110 тон комплектів для тестування на Covid-19 з Тяньцзіня, Китай, до Лінцу, Австрія. 

В останні тижні глобальний ринок вантажних авіаперевезень відчуває стрімку зміну умов, викликану значним обмеженням доступності транспортних літаків у світі через підвищений попит, а також COVID-19. При цьому,  авіакомпанія  «АНТОНОВ» забезпечила ефективне і безпечне виконання рейсу на замовлення медичного сектора.

Мрия
Фото: Tim Fernholz

«Ми зафрахтували Ан-225, щоб найкращим чином задовольнити потреби клієнта в оперативній доставці вантажу великого об’єму», - сказав Тім Фернхольц, керівник чартерних продажів «Chapman Freeborn». «Наші компанії знову об’єднали зусилля, щоб принести користь кінцевому споживачеві шляхом пошуку нестандартних рішень, таких, як фрахтування найбільшого літака в світі».

Під час пандемії COVID-19 Ан-225 був задіяний для перевезення медичних засобів, доставляючи за один рейс такий великий обсяг вантажів, який перевершує можливості інших літаків. Лише в 2020 році він перевіз понад 1300 тон медичних і гуманітарних вантажів.

Мрия
Фото: Emmanuel Schawaller

«На даний час на світовому ринку відчувається дефіцит транспортних потужностей, особливо в морських вантажних перевезеннях, що істотно вплинуло на значне збільшення попиту на послуги авіаперевезень», - сказав Андрій Благовісний, комерційний директор авіакомпанії «АНТОНОВ». «Парк літаків Ан-124-100 ДП «АНТОНОВ» повністю зафрахтований, а це означає, що наш Ан-225 з корисним навантаженням до 250 т також зараз активно затребуваний для виконання термінових логістичних завдань для наших клієнтів». 

Другий рейс Ан-225 був виконаний з Бухаресту, Румунія, до Дамаму, Королівство Саудівська Аравія. На борту літака було перевезено 80 тон великогабаритних металоконструкцій.

Мрия
Фото :Balmung Medical

У третьому рейсі Ан-225 доставив обладнання для автомобільної промисловості з Тяньцзіня, Китай, до Шеннону, Ірландія.

В Україні з нетерпінням чекали повернення пташки на ім’я «Мрія».
 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.