Вбила подругу на її прохання і отримала 11 років тюрми

 
 
 
 Вбила подругу на її прохання і отримала 11 років тюрми

У Польщі скінчилась багаторічна судова тяганина по незвичайній справі вбивства на прохання.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з іноземних ЗМІ.

Як зазначається, остаточним вироком для Вікторії, яка у 2015 році вбила свою 17-річну подругу Агату стали 11 років ув’язнення.

Агата навчалася в середній школі у Вейгерово і  була волонтером у хоспісі. У день, коли вона втратила своє життя, дівчина відвідала відкриту лекцію з хімії в Гданському університеті та покаталась на велосипеді по Гданську. А потім… тіло Агати було знайдене у міському парку.

Розтин показав, що дівчина померла від одного удару ножем у нижній частині живота. Прокуратура, яка розслідувала обставини цієї смерті, взяла за основну версію про самогубство, адже Агата досліджувала способи самогубства в Інтернеті.

Причинами такого відчайдушного кроку стали проблеми зі здоров’ям та погані стосунки з матір’ю. Також, токсикологічні дослідження показали високу концентрацію наркотиків у тілі потерпілої, в тому числі психотропні антидепресанти, знеболюючі та заспокійливі засоби.

Під час розслідування прокурори допитували, зокрема, близьку подруга Агати - Вікторію. Вона розповідала, що була пасивним свідком самогубства Агати. За розповіддю Вікторії, її подруга, лежачи, замахнулася і вдарила себе ножем у печінку. Вона стверджувала, що для того, аби приховати самогубство подруги, вона забрала з парку особисті речі Агати та ніж.

Ці свідчення Вікторії спочатку скеровували розслідування у неправильному напрямку, однак правда відкрилась, коли обвинувачена перебувала в психіатричній лікарні і в розмовах з трьома людьми, які там перебували, детально описала обставини інциденту.

"Звіти цих трьох свідків свідчать про активну участь обвинуваченої у запланованій смерті, тобто у вбивстві потерпілої ножем", - пояснили в суді.

Після того, як з’ясувалось, що Вікторія вбила Агату на її ж прохання та після багаторічних оскаржень та апеляцій суд присудив «убивці» 11 років у в’язниці.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.