Вчені дослідили, що насправді зруйнувало Содом

 
 
 
Вчені дослідили, що насправді зруйнувало Содом

Стародавнє місто Талль-ель-Хаммам було зруйноване космічним ударом тіла, а  вибух був у тисячі разів потужніший за вибух атомної бомби, скинутої на Хіросіму. Саме ця подія могла надихнути на створення біблійної історії про знищення Содома.


Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізнадось з іноземних ЗМІ.


Вчені витратили 15 років на вивчення району в південній частині долини Йордану. У епоху бронзи існували такі міста, як Талль-ель-Хаммам, Високий Німрін та Єрихон. Талль-ель-Хаммам, де проживало майже 5 тисяч людей,  близько 1650 р. до н.е. раптово припинило своє існування. Люди знову поселилися там лише через 600 років.


Група американських археологів визначила, що причиною катаклізму стало зіткнення з космічним тілом. Метеорит міг бути більшим, ніж той, що спричинив Тунгуську катастрофу. В 1908 році в центральній частині Сибіру стався величезний вибух, який повалив дерева в радіусі 40 км і спричинив гігантські пожежі - астроїд став причиною вибуху.


Вибух, який знищив Талль-ель-Хаммам, може становити від 12 до 23 мегатонн. Для порівняння, ядерна бомба «Маленький хлопчик», скинута на Хіросіму, мала потужність 16 кілотонн.


Під час дослідження вчені виявили шар розкопок, який включає, серед іншого, осколки кераміки, де зовнішня поверхня була сплавлена ​​зі склом і покрита бульбашками, ніби вона кипіла під час плавлення. Проте мешканці того часу не могли нагріти матеріал до такої високої температури. Вчені також виключили пожежі, пов'язані з ворожим нападом, оскільки слідів зброї на місці не виявлено та дослідли зміни гірських порід. Вони нагадують процеси, які можна спостерігати в кратерах після падіння метеорита.

фото


Дослідження можуть показати, що Талль-ель-Хаммам - це біблійний Содом. Історію катастрофи такого масштабу люди, ймовірно, передавали в усних оповіданнях. Зрештою, вонап опинилася в Книзі Буття.

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.