Вчені протестували нові біоматеріали, які замінять людські кістки

 
 
 
Вчені протестували нові біоматеріали, які замінять людські кістки

Травми кісток обличчя і черепа складно усунути, тому що при такому процесі загоєння повинні взаємодіяти різні типи клітин. Автори нової роботи вивчили кілька матеріалів, які використовують при операції, щоб зрозуміти, який з них працює найкраще.

Щорічно в усьому світі проводиться понад 2 млн операцій з пересадки кісткової тканини. Зазвичай в такому випадку їх часто відновлюють за допомогою регенеративних біоматеріалів. Дослідники адаптували біоматеріал колагену і вивчили, як він впливає на процеси, важливі для регенерації кісток, наприклад, активність стовбурових клітин, активація імунних клітин і активність ендотеліальних клітин. Все це важливо для утворення нових кровоносних судин

Дослідники відстежували зростання ендотеліальних клітин протягом 6-12 годин. В результаті середовище, яке генерувалося стовбуровими клітинами в каркасах хондроїтин-6-сульфату, швидше за все почало формувати кровоносні судини, в порівнянні з іншими.

Автори відзначають, що у своїй новій роботі вони довели, що існують відмінності в реакціях клітин в залежності від того, який матеріал використовується. Важливо зрозуміти ці взаємодії, перш ніж переходити до складніших експериментів

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.