Ведучий телепрограми «Світ навиворіт» розказав, де найкраща екологія та еко-продукти

 
 
 
Комаров

Відомий український мандрівник та телеведучий поділився своїми враженнями від Полісся.

Про це, як повідомляє інтернет-видання Новости Украины — From-UA, Дмитро Комаров написав на своїй сторінці в Instagram.

Найголовнішим мінусом Полісся ведучий назвав комах, які дошкуляли йому, однак, порадив, як від них врятуватись аби не зіпсувати враження від подорожі.

«Свіжі еко-продукти. Ідеальна екологія. Фантастично красиві, дивовижні, цікаві місця. Єдиний мінус - в лісі комарі і гедзі. Це можна вирішити за допомогою репелента і москітної сітки на капелюсі. Решта - суцільні плюси. Все це - українське Полісся. Волинь», - написав Комаров.

Дмитро також порадив підписникам купувати цілющий продукт Полісся та розповів, як його збирають та скільки заробляють на цій рослині поліщучки.

«Всім рекомендую зараз купувати чорницю (по можливості поза магазинами, а у людей, які збирають). Початок сезону. Чорниця, особливо з Волині, прямо зараз найсвіжіша, смачна, прямо з лісу. Жінки вручну збирають до 20-30 літрів в день. Купуючи літр чорниць, ви дуже допомагаєте людям. Все, що вони зароблять за найближчий місяць на чорниці, а пізніше на журавлині - основний заробіток для багатьох на весь рік ... На жаль, але це просто факт і реальність. Чорниця неймовірна корисна для зору, травлення, імунітету. Це вітаміни з "лісової аптеки"», - переконаний мандрівник.

 

 

Нещодавно ми писали про те, що курортний сезон 2021 Україна розчарував багатьох туристів. 

Читайте также