Велика Україна ніколи не буде одномовною

 
 
 
мовне питання

Мова спілкування є дуже сумнівною і відносною ознакою патріотичності та любові до своєї нації та держави.

У цьому переконаний журналіст, медіаменеджер і громадський діяч Руслан Кухарчук, який написав про це пост на своїй сторінці в Facebook.

«Коли Ніцой причепилася до Довбика, який вперше в історії вивів Україну у чверть фіналу на Євро-2020, зі словами "звідки беруться ці марсіани" через його російськомовність, якось особливо показово було вкотре діагностовано хворобливість цього явища під назвою "а чому не українською". Хворобливість в прямому сенсі цього слова - в психіатричному.

Якось миттєво уявив, як Ніцой чіпляється до важко пораненого українського воїна, який захищає Батьківщину і втратив ногу на фронті, проте, лежачи у шпиталі, інтерв'ю журналістам дає російською. І Ніцой така йому у відповідь: "Звідки беруться ці марсіани...".

Люди типажу умовної Ніцой дуже маргіналізують саму ідею українського словесного просвітництва. Вони чинять шкоду справі.

Вони - комсомольці. Як от Фаріон - ця вже точно добре все знає про комсомольство і членькиньство у компартії.

Володимиру Сосюрі (який "Любіть Україну, як сонце любіть) геть не становило проблеми писати хвалу Леніну і компартії взірцевою українською. У Рильського і Тичини це теж виходило дуже вправно.

Мова спілкування (будь-яка) - дуже сумнівна і відносна ознака патріотичності та любові до своєї нації й держави. Можливо десь третинна, точно навіть не вторинна і тим більше не первинна.

Велика Україна навряд чи колись буде одномовною. Маленька - буде. Проте велика - ні. А я мрію про збереження і відновлення Великої України.

При цьому питання єдиної державної мови, звісно, дискутуватися не може».

Раніше ми писали про те, що Кухарчук впевнений, що законопроект по легалізації медичного канабісу був створений не для хворих, а для створення масштабної бізнес-індустрії.

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.