Відкрила рота перед стоматологом, а він...

 
 
 
Відкрила рота перед стоматологом, а він...

Історія дивного зґвалтування сталася минулого тижня в одному зі стоматологічних кабінетів Любліна.

Про це наше Новости Украины – From.UA видання дізналось з іноземних ЗМІ.

24-річна жінка поїхала на прийом до стоматолога і коли вона вже сиділа у кріслі, як повідомляють слідчі, лікар почав її сексуально домагатись.

«Під час стоматологічної процедури 51-річний чоловік почав поводитися дивно. Він покинув крісло пацієнтки і жорстоко скористався нею в інтимній сфері», - пояснює керівник поліції Любліна Каміль Голенбіовський.

Стоматолог, зафіксувавши голову, змусив жінку займатися оральним сексом. Через деякий час пацієнтці вдалося вирватися і втекти. Вона про все повідомила слідчого, після чого стоматолога заарештували та доставили у прокуратуру, де оголосили підозру в зґвалтуванні.

«Гжегож Т. скористався тим, що пацієнтка проходить курс лікування. Використовуючи насильство, він притис жінці голову і змусив її до статевого акту», - пояснює прокурор Катажина Матусяк.

Повідомляється, що під час допиту Гжегож Т. не зізнався у зґвалтуванні.

«Він надав пояснення, але через таємницю слідства ми не розкриваємо їх зміст. Ми також будемо вивчати поведінку 51-річного по відношенню до інших пацієнтів», - додає Матусяк.

Зазначимо, що у Польщі зґвалтування карається позбавленням волі на строк до 12 років. Через загрозу самосуду над ґвалтівником, прокуратура просила тимчасово заарештувати Гжегожа, що і було зроблено на три місяці.

Читайте також: Польща і Україна стали жертвами потужного урагану