Відставка Авакова – перемога Льовочкіна і Єрмака

 
 
 

Ігор Мосійчук

народний депутат України 2014-2019

Аваков и Зеленский

«Арсен Борисович боєць, і або він прийняв рішення про тактичний відступ, і боротьби у парламенті не буде, або ми побачимо боротьбу і побачимо, що Зеленський не контролює парламент. Я не виключаю ні одного, ні іншого варіанту». 

Так інформацію про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова прокоментував народний депутат України минулого скликання Ігор Мосійчук в ексклюзивному коментарі кореспонденту Новости Украины - From.UA.

Коментуючи цю гучну відставку, політик заявив, що це - перемога Льовочкіна з Єрмаком, які давно мріяли знести Авакова. «Боюсь, що це може виявитися Пірровою перемогою, Льовочкін вже допомагав одному президенту узурпувати владу». 

Характеризуючи самого міністра Авакова, Мосійчук зазначив, що він не свята людина, «але я хочу всім нагадати, що в 2014 році саме він взяв на себе відповідальність за формування добровольчої групи і поміг нам, добровольцям, захищати країну на сході. Тому це епоха української політики. Я б не хотів ставити крапку. Знаючи особисто Арсена Борисовича як людину, яка має вольові якості, поки що, не володіючи інформацією, не можу сказати і спрогнозувати якісь дії. Але він у моїй пам'яті завжди буде таким, яким я його побачив у 2014 році, коли ще вітер гуляв коридорами МВС. Я туди зайшов з Олегом Однороженком, нас завів Антон Геращенко. Щойно звільнений з тюрми Мосійчук, з ножем на поясі і в дивному капелюсі - на нараду до міністра, на зустріч з міністром, і саме тоді було прийняте рішення про створення добровольчого батальйону. Попри всю критику, всі закиді і т.д. я шанував і шаную цю людину за його вчинки, за його людські якості”.

Ігор Мосійчук також поділився з нами інсайдом: «Зараз для того, щоб стримати ситуацію у самому МВС, намагаються проштовхнути думку, що наступником буде людина з обойми Авакова, наприклад, Бакумов, народний депутат зі “Слуги нарду”. Але мені кажуть, що це не відповідає дійсності, що буде повна зачистка МВС від людей Авакова і що розглядається ряд кандидатур, називають у тому числі Данилова, генерала Євдокимова — колись заступник Авакова, який керував операцією, в результаті якою був вбитий Сашко Білий».

«Для мене буде показовим, безвідносно до того, хто до якої відноситься структури, напрямку, кандидатура, яку внесе президент у випадку відставки Авакова, тому що це продемонструє, наскільки президент хоче контролювати владу, - зазначив наш співрозмовник. - Також для мене буде показовим, чи замінить пан Коваль на посаді керівника Національній поліції пана Клименка. Тому що пан Клименко — це була компромісна кандидатура керівника Нацполіції після відставки Князєва, тому що на цю посаду хотіли просунути Євдокимова. І як компроміс було поставлено Клименка. Коваль повністю є людина Зеленського. Якщо так само людина Зеленського зайде на МВС, це буде повний контроль, повна узурпація впливу на силові структури».

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.