Власницю львівської клініки звинуватили в хабарях чиновникам і контактах з Росією  

 
 
 
Власницю львівської клініки звинуватили в хабарях чиновникам і контактах з Росією  

Львівська підприємиця, власниця мережі клінік «Медікавер» зі Львову Уляна Яринич опинилася в центрі гучного скандалу. Після зламу переписки з’ясувалося, що вона давала хабарі багатьом чиновникам – від регіоналки Раїси Богатирьової до очільника Львову Андрія Садового. Крім того, встановлено контакти з російською стороною. Відповідні документи опубліковано виданням Politeka

За даними видання, зафіксовано факт придбання автомобіля Bentley сину на той момент очільниці українського МОЗ Раїсі Богатирьовій. 

Також Уляна Яринич оплачувала відпочинок дружини міського голови Львова Андрія Садового Катерини Кіт-Садової. Лише в одному з листів йдеться про передачу їй 250 тисяч євро. 

Росіянин Олексій Кременськов не чиновник, але отримав від «Медікавер» як мінімум 7 тисяч євро. Яринич платила йому величезні суми за придбання біометрії та генетичних баз росіян, хоча, як слідує з переписки, за завданням польської клініки та на їхні гроші повинна була збирати матеріал самостійно.

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.