“Волонтер Рудольф Акопян відмовився від проходження поліграфу НАБУ”, - Злата Некрасова

 
 
 
""

Як повідомляє екс-заступниця голови Запорізької військової адміністрації Злата Некрасова, волонтер Рудольф Акопян відмовляється разом з нею пройти поліграф в НАБУ на предмет розкрадання “запорізької гуманітарки”.

 

“Відомий  волонтер, який звинуватив мене у крадіжці гуманітарної допомоги, увійшов в стан тиші, і не реагує на запрошення пройти зі мною поліграф у НАБУ. Він блокує мене і людей, які йому ставлять пряме запитання: Чи готовий ти пройти поліграф у НАБУ на предмет розкрадання та нецільового використання гуманітарної допомоги” - заявила Злата Некрасова у своєму Фейсбук.

 

Раніше Злата Некрасова публічно запросила усіх причетних до роботи гуманітарного штабу при Запорізькій ОВА разом з нею пройти поліграф в НАБУ: “А давай все ж таки поговоримо про все, тільки за участю всіх ЗМІ… За участю поліграфологів НАБУ. Ти ж хотів нас усіх посадити та вивести на чисту воду! Я готова”.

 

Нагадуємо, мова йде про виявлення масштабного розкрадання гуманітарної допомоги в Запорізькій області на початку повномасштабного вторгнення.  В рамках відкритої кримінальної справи НАБУ разом з СБУ провели обшуки в запорізькій міськраді та ЗОВА. Наразі розслідування у справі триває.  

 

 

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.