Всесвітньо відомі сіамські близнюки задумались над потомством

 
 
 
Всесвітньо відомі сіамські близнюки задумались над потомством

Еббі та Бріттані Хенсель народилися у березні 1991 р. Після пологів лікарі виявили, що це сіамські близнюки - вони мають одне тіло, але кожен з них має окреме серце, шлунок, хребет, пару легенів та спинний мозок. Від талії вниз усе ділилося. Діти не розлучалися. Що сталося з Еббі та Бретані?

Не розділені

Батьки дівчаток вирішили не робити спроби хірургічного розлучення, почувши від медиків, що шанси на їхнє виживання мінімальні. Коли близнюки дорослішали, вони навчилися співпрацювати у таких простих завданнях, як повзання, ходьба та плескання в долоні. Чим старшими вони ставали, тим кращою була їх співпраця - від вибору одягу, до їжі та занять спортом.

Завжди разом

Незважаючи на важкий початок і безліч ускладнень, дівчата не здавалися і діяли як команда. Завдяки цьому їм вдалося закінчити навчання і почати працювати вчителями п’ятого класу. Еббі та Бретані також склали іспит на водіння.

Вибір сестер

Багато людей задаються питанням, як американські близнюки координують свої рухи і яким є їх повсякденне життя. Сестри Хенсель погодилися дозволити телебаченню увійти до їхнього будинку. У 2012 році завдяки оригінальному реаліті -шоу увесь світ познайомився з ними.

Не всі сіамські близнюки були розділені, і вважається, що у всьому світі існує 12 дорослих пар - одні з них Еббі та Бретань. Незважаючи на різні особистості. 31-річні сестри Хенсель мають один набір рук і ніг і, перш за все, надзвичайно міцний зв’язок.

Співпраця - ключ до щастя

Сестри знімалися у власних реаліті-серіалах і співпрацювали від народження, щоб успішно робити все, що роблять інші - плавати, водити машину та навчати дітей неповний робочий день. Еббі якось сказала: "Ми не хочемо розлучатися, тому що інакше ми не змогли б робити все те, що зараз робимо, наприклад, грати в софтбол, бігати та займатися спортом.

Майбутнє

Еббі та Бріттані Хенсель сподіваються, що одного разу зустрінуть потрібних чоловіків. Сіамські близнюки виявили інтерес до побачень, одруження і навіть народження дітей. Наразі 31-річні сестри не активні у соціальних мережах. Відомо, що вони живуть спокійним життям на батьківщині, насолоджуючись тим, що мають.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.