Я зроблю все щоб забрати з собою якомога більше: маніяк влаштував стрілянину в універі

 
 
 
Я зроблю все щоб забрати з собою якомога більше: маніяк влаштував стрілянину в універі

У Росії в Пермському державному університеті сталася стрілянина. Студенти вистрибували з вікон другого поверху будівлі.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з українських Телеграм-каналів.

У будівлю Пермського університету увірвався озброєний чоловік. Стрілець забарикадувався в корпусі, студенти, рятуючись, вистрибували з вікон.

Як з’ясувалось, стрільцем виявився 18-річний Тимур Бекмансуров, який на цю «справу» пішов озброївшись гладкоствольною рушницею Huglu 12 калібру.

фотофото

Як передає прес-служба університету, після нападу та опору силовикам, стрілок був важко поранений і зрештою помер на місці від пошкоджень, отриманих в ході штурму.

фото

За офіційною інформацією в результаті інциденту є 8 загиблих і 19 поранених. Розслідуванням займеться центральний апарат Слідчого комітету.

Також зазначається, що перед тим, як напасти на університет, стрілець залишив відповідну записку і пояснив, що це не є терактом, а він не є терористом.

"Школа була занадто неприємним місцем для того, щоб проводити у ній останні 10 хвилин свого життя", - написав звернення пермський стрілок.

фото

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.