Як дурять українців антиолігархічним законом

 
 
 

Михайло Волинець

 народний депутат, голова Незалежної профспілки гірників України

Як дурять українців антиолігархічним законом

Олігархи посадили президента в теплу ванну. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новини України - From-UA розповів народний депутат, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Коментуючи прийнятий щойно закон про олігархів, наш співрозмовник зауважив наступне: «Прийняли його насильно, порушуючи процедуру, створюючи прецеденти для подальших порушень». 

«Так було завжди – порушив один раз, пройшло, захочеться ще повторити. А потім це все завершиться тим, що люди зрозуміють, що в Україні немає парламентаризму, і все робиться руками влади, моно більшістю», - додає політик.

Михайло Волинець звертає увагу на те, що весь світ це бачить, і це ганьба. 

«Прецедент нехороший. Можна під благі справи витворяти те, що сьогодні відбулося. Я утримався, бо все повинно проходити демократичним шляхом, щоб відбувалося обговорення», - наголошує парламентарій.

А щодо чуток про те, що Зеленський там якісь пункти приховав, і вони, навпаки, захищають олігархів, то, за словами нардепа, може, і так. 

«Проголошена ціла низка поправок, які не мають авторства. Тобто немає персонального авторства, а все прикривається тим, що ці правки висував комітет. Тобто безіменні правки, і це теж порушення Регламенту. А це означає одне - коли КСУ запрацює, він визнає цей закон недійсним, і це якраз прихований зміст і самого президента, і його оточення, яке він контролює в парламенті. З одного боку, нібито проголошується боротьба з олігархізмом в Україні на різних рівнях, і політичних, і економічних, а з другого боку, олігархи посадили президента в теплу ванну», - резюмував наш співрозмовник, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
 

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.