Як дві краплі води: актори та їх дублери

 
 
 
Як дві краплі води: актори та їх дублери

Важко уявити бойовики без сцен погоні, бійки, перестрілок чи падінь. Так само, як і романтичні комеді, рідко бувають без інтимних сцен крупним планом або оголених тіл. Ми знаємо, що великих зірок неодноразово замінюють дублями. Однак ми не завжди знаємо, як насправді виглядають герої прихованого порядку денного. Ось деякі зірки та їх двійники, схожі один на одного як дві краплі води.

Якщо ви хочете стати успішним актором у Голлівуді, вам потрібно належним чином виховувати себе і полірувати свої навички. Що стосується популярності, визнання та вдячності, актори також повинні думати про те, щоб захистити найважливішу "річ", тобто себе самих. Травми, контузії або серйозна шкода для здоров'я - це речі, яких актори та продюсери хочуть уникнути будь-якою ціною. У світі кіно протягом десятиліть, крім зірок, нагороджених нагородами, існує також прихований світ - двійники, які беруть на себе найскладніші обов’язки на знімальному майданчику, але іноді беруть участь у сценах, які вимагають з’явитися голяка.

Ряд зірок мають контракт, який передбачає, що вони не можуть брати участь, наприклад, у інтимних сценах. Прикладом може служити Кіра Найтлі, яка після народження дитини до контракту внесла пункт про відмову брати участь у відвертих сценах. Саме в таких ситуаціях в дію вступають їх дублери, тіла яких зображені крупними планами або просто зняті в костюмі Адама (або Єви).  Ось деякі зірки та їх дублери.

Марк Руффало та Ентоні Молінарі мають багато "спільних" сцен у фільмах. Зокрема, Марк Руффало використав допомогу свого кінематографічного "близнюка" у фільмах серії "Халк".

фото

Для когось це може бути досить несподіванкою, але відомий "Скеля" не виконує більшість своїх ризикованих трюків на знімальному майданчику. Самоанець Таноаї Рід, який багато років підтримує Дуейна Джонсона з його трюками, робить це за нього. Обидва джентльмени мають багато заслуг, а їх акторська дружба та співпраця тривають уже більше 20 років.

фото

Х'ю Джекман і Річард Бредшоу часто з'являються разом. Вони найбільше співпрацювали на зйомках багатьох постановок про Росомаху, одного з персонажів світу Людей Ікс.

фото

Марго Роббі та Інгрід Клейніг співпрацювали над створенням фільмів "Загін самогубців". Не дивно, що їх можна було сплутати на знімальному майданчику.

фото

Джонні Депп і Тоні Анджелотті - одна з найвідоміших пар з двома акторами. Нічого незвичайного. Величезна популярність серіалу «Пірати Карибського моря» вимагала від продюсерів все більш розвиненої фізичної діяльності, яка не була обтяжена Джонні Деппом.

фото

Колін Ферт звик зніматися у фільмах, які, схоже, не потребують допомоги дублерів. Тим не менш, у деяких постановках - наприклад, «Кінгсман» - йому потрібна була підтримка. Це був Рік Інгліш. Як ви оцінюєте їх подібність?

фото

Спортивний і сміливий Тор, Кріс Хемсворт, звичайно, не робить більшість своїх кінематографічних трюків. Ось чому у нього є його охоронець Боббі Холланд Хентон. Вони багато років грають разом у фільмах, готуються до постановок і тренуються разом, щоб зробити свої м’язи схожими.

фото

Навіть Диво-Жінці потрібна допомога у деяких її ризикованих сценах. Галь Гадот не приховує цього і часто показує знімки зі знімального майданчика в супроводі свого двійника Крістіан Беттрідж.

фото