Як зразкова сім'я врятувала наркодиллерра від ув'язнення

 
 
 
Як зразкова сім'я врятувала наркодиллерра від ув'язнення

Поляк майже 10 років тому втік з Ірландії після того, як у нього виявили наркотики на суму 40 тисяч. євро. В серпні цього року його спіймали  і судять. Виявилося, що він зразковий чоловік і батько, що було враховано судом.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з іноземних ЗМІ.

Європейський ордер на арешт був виданий Якубу після того, як він покинув Ірландію у 2012 році, безпосередньо перед запланованим судом.

Втеча протяжністю у 10 років

У 2012 році в Дубліні жив чоловік, і саме там його спіймали з марихуаною вартістю близько 40 000 євро. У  квартирі також було знайдено 14,5 тисяч  євро готівкою.

Незадовго до запланованого слухання 27-річний чоловік втік з Дубліна. Як виявилося, він оселився в Данії і побудував там своє життя спочатку. Він познайомився зі своєю теперішньою дружиною, з якою у нього двоє дітей, на чому його адвокат наголосив під час сьогоднішнього слухання.

Суд відбувся лише зараз, оскільки Якуб був спійманий у Данії цього року, майже через десять років після втечі. Відтоді він жив зразковим життям - має сім’ю, роботу, купив будинок і виплачує іпотеку.

Обмежувальні заходи

Суддя Мелані Грелі зазначила, що це важка справа, але вважала, що підсудний змінився.

 "Визначення тюремного ув'язнення у цій справі заважало б його життю в такій мірі, яка, можливо, була б непропорційною за цих обставин", - сказав суддя Грелі.

Вона засудила його до трьох років позбавлення волі, але оскільки позбавлення волі означало б кінець його сьогоднішньому зразковому життю, цей термін відбуде умовно. Крім того, чоловік повинен залишити Ірландію протягом 72 годин і не повертатися до країни протягом 15 років.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.