Яскравіше сонця: колекцію бікіні Дженніфер Лопес поповнив найсексуальніший екземпляр

 
 
 
Яскравіше сонця: колекцію бікіні Дженніфер Лопес поповнив найсексуальніший екземпляр

Канікули і святкування дня народження триває! Дженніфер Лопес не залишає місця для уяви, позуючи на своїй яхті.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з Instagram Джей Ло.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек продовжують рух за індивідуальним круїзом по Середземномор'ю на міні-яхті, вартістю у 140 мільйонів доларів. Кілька днів тому вони пришвартувалися біля узбережжя острова Капрі, де в даний момент «висадився» цілий десант топмоделей - від Тіни Кунаки до Сінді Бруна. Втім, навіть тісне сусідство з колишнім коханим - Алексом Родрігесом, який буквально слідує по п'ятах за своєю пасією, Джей Ло зовсім не напружує. Пара надана сама собі і, «нехай весь світ зачекає».

Ця відпустка, яка збіглася зі святкуванням 52-го дня народження поп-зірки, стала ще і відмінною рекламою тренувального процесу Дженніфер. Співачка знаходиться в феноменально-підтягнутій формі: впевнені, якби вона вирішила організувати свій фітнес-курс - він би користувався казковою популярністю.

Джей Ло

У виборі купальників музична виконавиця і продюсер досить «консервативна» і з пляжною модою сильно не експериментує. Йдеться про неоново жовтий комплект бренду Frankies Bikini, моделі під назвою Binx, з низом у формі плавок-стрінгів. Вражає постійність і навіть деяка наполегливість Лопес у виборі аксесуарів - окулярам-авіаторам «як в нульові» ніколи не зраджує. Втім, сексуальна знаменитість вже довела всьому світу, що обожнює повертатися до старих звичок, а 2000-і - її улюблена декада.

На шиї Джен виблискує золоте намисто. І у нас є як мінімум два варіанти, що це може бути за прикраса. Варіант перший - посвята Бену Аффлеку. Варіант другий - подарунок Бена Аффлека.

Раніше ми писали про те, що стало відомо, коли Бен Аффлек зробить пропозицію Дженніфер Лопез

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.