З Ніцой зло пожартували

 
 
 
Ніцой

Українська письменниця, педагог та громадський діяч засумнівалась у тому, що розмовляла телефоном з відомим футболістом збірної України Артемом Довбиком, а не пранкером.

Про це, як повідомляє інтернет-видання Новости Украины — From-UA, Лариса Ніцой написала на своїй сторінці у Facebook.

Громадський діяч пояснила, що їй зателефонував сам Артем, якому під час довгої розмови вона пояснила, чому йому, як українській зірці та герою неприпустимо у публічному просторі говорити російською мовою.

Педагог зазначила, що Довбик пояснив, що причиною цього став той факт, що хоч його батьки й українськомовні, він постійно перебував поруч з російськомовними тренерами.

Власть побаивается конфликтовать с рагуль-терьерами

«Він попросив мене написати допис, що він поспілкувався з тренерами і вони дійшли висновку, що будуть говорити на всіх прес-конференціях українською. Я пишу цей допис. І це була б гарна історія. Занадто гарна. І мені дуже хочеться в неї вірити. Але я думаю, що то був не Артем, і то було шахрайство. Чи може я вже така зневірена?», - поставила під сумнів усе, що відбувалось телефоном Ніцой.

Ніцой

Зазначимо, що позицію громадської діячки щодо україномовності у публічному просторі підтримав і відомий ведучий та шоу-мен Ігор Кондратюк.

«Маю надію, що це був саме Артем, а не пранкери. Я не розумію, чому 24-річнй хлопець, який все життя прожив в Україні, не може відповісти бодай на 2 запитання українською, якщо до нього звертаються саме українською??? (Нехай спитає у Зінченка, скільки післяматчевих інтерв'ю в Англії той дає неанглійською!!!)», - написав він у коментарі до посту Ніцой.

Кондратюк

Нещодавно ми писали про те, що Ніцой назвала українського героя дня Артема Довбика московитом.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.