Загрожує серйозними наслідками: Зеленському не радять змінювати назву країни

 
 
 

Ярослав Грицак

історик і публіцист, професор

Загрожує серйозними наслідками: Зеленському не радять змінювати назву країни

Прагнення поміняти щось поверхнево відволікає українців від справжніх проблем. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины — From.UA розповів історик і публіцист Ярослав Грицак.

Коментуючи таку заяву зі стороні ОП, що Україна має більше прав називатися Руссю, аніж Росія, тому країну треба перейменувати в Русь-Україну, наш співрозмовник зауважує наступне: «Ці речі складаються із двох половин — це те, що Україна має право називатися Руссю. Ця половина правильна. Друга половина є вже заява, і її коментувати тяжко». 

«Але на переправі коней не міняють. Є символи, які краще не рухати, тому що кожне порушення означає велику дискусію політичну і публічну», - додав історик. 

Наш співрозмовник не радить владі змінювати назву країни. 

«Ці зміни навряд що змінять серйозно в Україні. Треба міняти не назву, треба міняти країну, а для цього треба робити радикальні реформи. А от прагнення поміняти щось поверхнево відволікає наші думки від справжніх проблем.

Как сообщалось ранее, советник главы Офиса Президента Алексей Арестович заявил о планах своей команды переименовать Украину.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.