Замах на Шефіра - це бумеранг Зе-команді і ось за що

 
 
 

Ігор Мосійчук

народний депутат України 2014-2019

Замах на Шефіра - це бумеранг Зе-команді і ось за що

Ігор Мосійчук переконаний, що напад на першого заступника Зеленського - це результат їхніх внутрішніх розбірок, який не закінчиться покаранням винних.

Про це колишній народний депутат розповів в ексклюзивному інтерв’ю нашому виданню Новости Украины — From.UA.

«Я не зловтішаюсь, я бажаю здоров'я водію Сергія Шефіра. Я засуджую всі терористичні прояви, замахи і т.д. Але водночас хочу сказати, що після обрання президента Зеленського, приходу на посаду пана Баканова в СБУ була злита справа розслідування замаху на мене, в результаті якого загинули дві людини. От це бумеранг».

Так Мосійчук прокоментував замах на першого радника Володимира Зеленського і розповів, що послужило причиною такого зухвалого інциденту.

«Тероризм, він такий. Якщо ти не впораєшся з ним у всіх проявах, а тільки розслідуєш те, що цікаво, що стосується тебе, твоєї команди, то рано чи пізно прилетить бумеранг від терористів, і саме це ми зараз спостерігаємо. Тепер щодо замаху. Я твердо переконаний, що основний мотив — це внутрішні розбірки в Зе-команді, бізнес-конфлікти. Вже говорять прямо і про конфлікт Шефіра з Єрмаком - це не таємниця. Йдуть розбірки довкола бюджетного комітету, навколо коштів, які виділяються на “Велике будівництво”, і т.д. Для мене основний мотив — це бізнес-розбірки в Зе-команді. Але я водночас не виключаю, що цей замах може бути використаний Зе-командою для посилення тиску на політичних опонентів, для політичних репресій, звинувачень, дискредитацій і т.п.», - переконаний політик.

Відповідаючи на питання, чи у цій справі згодом буде названо прізвища винуватців, колишній нардеп навів прикладу з власного досвіду жертви нападу.

«Ще раз повторюю, це бумеранг. Були названі прізвища по моїй справі, але далі справа не пішла. Я не виключаю, що зараз спіймають виконавців, вони можуть загинути при затриманні, можуть не загинути. Але я переконаний, що далі виконавців справа не піде. І це в кращому випадку», - резюмував він.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.