Зеленський пообіцяв військовим і далі обіцяти

 
 
 
Зеленський пообіцяв військовим і далі обіцяти

Зеленський сьогодні, в День захисника і захисниць, спробував вгамувати невдоволення військових масовою затримкою виплат грошового утримання.

Президент підписав Указ, яким поставив завдання Кабміну "в повному обсязі вжити заходів щодо належного фінансового забезпечення".

фото

Відмітимо, що ще у вересні було озвучено інформацію про те, що в більшості підрозділів вже три місяці не виплачуються надбавки до місячного грошового утримання. У фінвідділі і бухгалтеріях це пояснюють затримками в надходженні грошей від міністерства оборони.

 «У нашій частині навіть черга є на отримання відпускних. Їх не отримали навіть ті, хто відгуляв відпустку ще три місяці тому. Я був в черзі 63-м, зараз мене взагалі відсунули на сотню черговиків назад», - каже майор.

 «Зупинилися з невідомих причин майже всі надбавки, крім бойових - за службу в ООС. Нам не виплатили «полігонну» надбавку, це на хвилиночку по 5600 гривень на місяць. Тим, хто підписав перший контракт, не виплатили підйомні, оздоровчі надбавки. Бійцям нічим платити за оренду житла, багато з'їжджають з квартир і переїжджають жити в казарми. Мотивації залишатися на новий контракт майже ні у кого немає. Зарплати платять, але теж із скрипом, із затримкою в тиждень - два», - розповів сержант.

Також не виплачуються «бойові» надбавки.

 «Мені і моїм колегам не заплатили і бойових. Повернулися з ротації, чекаємо вже місяць, командування годує «сніданками», обіцяючи виплатити надбавку з дня на день. І посилаються на якісь проблеми з фінансуванням. У підсумку багато моїх товаришів, які планували підписувати другі контракти, вирішили йти на громадянку», - заявив старший лейтенант.

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.