Зеленський відповість за держзраду

 
 
 
Зеленський

Андрій Тетерук переконаний, президентові доведеться відповісти за навмисний злив ворогові запланованої з нашими партнерами спецоперації.

Про це народний депутат 8-го скликання та військовий експерт розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Військовий експерт розповів нашому виданню кого і коли покарають за державну зраду, якою є злиття спецоперації по «вагнерівцям».

«Державна зрада не має строку давності розслідування, тому Зеленський якщо думає, що він зараз має імунітет за посадою, все одно колись втратить її, і тоді ї буде зобов'язаний надати ґрунтовний всебічний аналіз, чому і в який спосіб була зупинена, а потім розкрита ця таємна спецоперація, яку ми проводили з нашими партнерами».

Сказав він і додав, що переконаний у тому, що саме суспільний тиск пришвидшить всі ці процеси і що їх неможливо відстрочити або скасувати.

Також Тетерук пояснив, коли державна зрада буде розглядатися безпосередньо на державному рівні.

«Безумовно, це суспільний тиск на те, щоб ВР, як головний законодавчий орган, забезпечила повноцінне розслідування за допомогою тимчасової слідчої комісії всіх деталей та обставин розкриття таємної спеціальної операції, яку проводило Управління розвідки Міністерства оборони. Друге питання: правоохоронні органи мають не саботувати розслідування. ДБР має відновити повноцінний процес розслідування обставин розкриття деталей таємної спецоперації, що є злочином, і розслідувати, хто і в який спосіб призвів до розкриття деталей ворогу щодо того, що цю операцію було зірвано. Ось це і є державною зрадою», - сказав він.

Говорячи про те, які ж все таки шанси того, що розслідування державної зради завершиться, а винних буде покарано, політик сказав що великі, однак є одне «але».

«100%-ві шансі. Все задокументовано. Просто чим раніше ми це зробимо, тим більше можливостей для виправлення ситуації ми будемо мати. Чим більше ми будемо пролонгувати, тим менш можливостей ми будемо мати. Все має свою ціну. Чим довше ми будемо зволікати, тим дорожче нам це буде коштувати», - пояснив співрозмовник.

Резюмуючи, він відповів на питання, коли ж суспільство побачить довгоочікуваний фільм про «вагнерівців».

«Всьому свій час. Тут головне, щоб суспільство розуміло, що відбувається, чому так відбувається, і зайняло певну позицію. Просто не бути байдужими до ситуації, яка відбувається, і до рішень, які приймаються. Ось це головне», - підсумував експерт.

Як ми писали раніше, ініціатори пікету Офісу президента призвали слідчі органи відкрити провадження в зв'язку з останніми зізнанням Зеленського про провал спецоперації із затримання російських терористів з ПВК «Вагнер».

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.