Жеваго, який вчився у Юлії Тимошенко, може уникнути розплати

 
 
 

Александр Качура

народный депутат фракции "Слуга народа"

Жеваго

Олександр Качура переконаний, що те, чи спіймають біглого Жеваго залежить виключно від правоохоронних органів, але, якщо він вчився у Юлії Тимошенко, то може й уникнути розплати.

Про це народний депутат від фракції «Слуга народу» розповів у коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From.UA.

Коментуючи розшук Жеваго, який у минулому був «спонсором» Юлії Тимошенко, Качура зазначив, що те, чим закінчиться ця історія, залежить від Інтерполу та юристів біглого олігарха.

«Я не знаю, все буде залежати від того, як будуть державні органи та Інтерпол працювати. І це буде залежати від того, наскільки сильна юридична команда у пана Жеваго».

Також народний депутат переконаний, що, зважаючи на великий досвід уникання покарання, Юлію Тимошенко за зв’язок з Жеваго буде важко покарати.

«Я не знаю, я ж не адвокат. Я думаю, що пані Тимошенко завжди вміє виходити сухою з води. Вона буде однією з найбільших соратників пана Лазаренко. Були скандали, де вона начебто комусь передавала якісь сумки, потім Тимошенко ще і в інших урядах була, де до неї було чимало претензій, - однак з усього вона вийшла сухою з води. Я думаю, що це політики, в яких треба “вчитися”, як існувати в політичній системі», - прокоментував він.

Раніше ми писали про те, що Інтерпол взяв за п'яту точку біглого українського олігарха