Жінка у 40 років «застрягла» в тілі дитини

 
 
 
Жінка у 40 років «застрягла» в тілі дитини

Фізичний, інтелектуальний та соціальний розвиток жінки зупинився у віці кількамісячної дитини. Вона має вигляд дитини і поводиться відповідно та попри це, Марії Одет з Бразилії цього року виповнилося 40 років.

Випадок Марії, швидше за все, є наслідком вродженого гіпотиреозу (гіпотиреозу), який був діагностований надто пізно для будь-якого лікування. Жінка як і дитина вимагає повноцінного догляду - годування, одягання, умивання і т. д. Вона також не вміє говорити та спілкується з рідними за допомогою поодиноких звуків.

Марія Одет - жінка, яка застрягла в дитячому тілі

Марія народилася 7 травня 1981 року в Бразилії у  бідній родині, а тому доступ до хороших лікарів і спеціалізованих досліджень був обмежений фінансами. Вже на дуже ранньому етапі її життя фізичний і розумовий розвиток припинився, але діагноз не був поставлений.

Сім'я довго зволікала зі зверненням до лікаря, тому  у Марії діагностували гіпотиреоз, коли їй було вісім років. Починати гормональну терапію, яка дозволила б дівчині жити нормальним життям, було надто пізно. Вродженний гіпотиреоз слід лікувати не пізніше другого або третього тижня життя, оскільки тільки тоді він дасть шанс на повне одужання. Сьогодні кожен новонароджений проходить скринінг, щоб якомога швидше діагностувати хворобу та мати можливість провести відповідну терапію.

Вроджений гіпотиреоз

Гіпотиреоз (гіпотиреоз) - це захворювання, при якому гормони щитовидної залози виробляються недостатньо або взагалі не виробляються. Хвороба в п'ять разів частіше трапляється у жінок, ніж у чоловіків. Вона може з’являтися в різні періоди життя, а також може бути вродженою. Останній варіант зустрічається на кожних 2–4 тисячі.

При гіпотиреозі ми маємо справу з уповільненням всіх процесів в організмі, що обумовлено зниженням основного (спокійного) обміну речовин. В результаті гіпотиреоз може призвести до важкої розумової відсталості дитини або навіть до ситуації, яка торкнулася сім’ї Марії Одет, тобто зупинки розвитку у всіх його аспектах.

Марія Одет - старіюча дитина

Хоча Марія Одет має тіло дитини, це не означає, що вона молода, сповнена енергії та здорова. Парадоксально, але організм жінки, незважаючи на зовнішні особливості дитини, вже почав старіти, що викликає у неї постійну втому і випадання волосся.

Харчування також є проблемою. Через тонку травну систему маленької дитини Марія не може їсти те, що їдять дорослі. Підтримувати низький рівень холестерину також важливо через його крихке маленьке серце, яке можна легко пошкодити.

Хоча Марія Одет не має шансів на нормальне життя і її організм не можна вилікувати, жінка в тілі немовляти все ще перебуває під опікою лікарів одного з бразильських медичних університетів (Сеара), які запропонували їй безкоштовне лікування. Терапія в основному полягає в тому, щоб максимально полегшити їй життя. Завдяки цьому, Марія навчилася ходити. Були також спроби навчити її говорити, але поки що безуспішні.

Про Марію піклуються рідні, просто ставляться до неї як до дитини. Її біологічна мати померла багато років тому, тож доглядає за нею мачуха.

 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.