Журналіст: Мрію побачити більшу концентрацію хомосапієнс на квадратний кілометр українського чорнозему

 
 
 

Роман Чайка

журналист, телеведущий

Журналіст: Мрію побачити більшу концентрацію хомосапієнс на квадратний кілометр українського чорнозему

Роман Чайка переконаний, що лише завдяки поколінню, яке вміє критично мислити та оцінювати різні ситуації наша держава стане сильною.

Наше видання Новости Украины – From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

«Я мрію, щоб в Україні проживало хоча б 70-80% громадян України в повному інститутському розумінні цього слова».

Таку мрію озвучив журналіст і телеведучий та додав, що не хоче, аби Україна, як по біблійній історії блукала у пошуках себе сорок років.

«Я маю мрію, щоб хоча б 80% людей були з нормальним IQ, щоб були розумними. А далі механізм буде дуже простий. Якщо більшість буде з мізками, то тих дуростей, яких понароблювали в Україні за 30 років, просто не будуть повторювати. Так що моя мрія схожа з біблійною — щоб не було 40 років блукання по постелі», - сказав він.

Чайка також пояснив, чому його мрія щодо мислячої нації є настільки важливою.

«Я маю мрію бачити більшу концентрацію хомосапієнс на квадратний кілометр українського чорнозему. Механізм цього останні 3 тисячі років був однаковий — вчити людей знань і мислення. У нас з кожним роком зменшується кількість людей, які володіють простими механізмами критичного мислення, причинно-наслідкового зв'язку. Навпаки, інфантильність зростає і невміння розуміти, які наслідки будуть з того, що ти зробив. Ніхто не хоче прораховувати. Поки що механізм той самий, а от лякає, що прийде “нове покоління” - тік-токери, і я думаю, що нас ще чекає багато веселих речей. Але я маю мрію побачити все-таки більше мудрих людей в Україні», - сказав співрозмовник.

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.