Злякалася СБУ? Співачка Йолка раптово відмовилася від концерту в Києві

 
 
 
Злякалася СБУ? Співачка Йолка раптово відмовилася від концерту в Києві

Концерт співачки Йолка (Єлизавети Іванців) 27 жовтня на сцені Stereo Plaza у Києві скасували. За кілька днів до події стало відомо про його раптове перенесення аж на 15 лютого 2022 року.

Виконавиця мала повернутися до України з новою програмою "Мне легко". Шанувальники чекали цієї події після її анонсування ще з лютого 2021-го. Деталі повідомили у квитковому сервісі Concert.ua.

"Подія була скасована три дні тому, але організатор відшкодовує це кодом зі знижкою. Плюс можна зробити повернення коштів в особистому кабінеті з сертифікатом на суму більшу, ніж було придбано квиток", – відповіли нам.

У Concert.Ua додали, що організатор повідомив їх про скасування концерту за три дні до події.

Концерт Йолки у Києві 27 жовтня скасували

"Концерт Йолки відбудеться 15 лютого. І можна буде знову купити квитки із цим сертифікатом та промокодом зі знижкою", – втішили українців у квитковому сервісі.

Також ми намагалися зв'язатися із самим організатором – концертною агенцією Lighthouse, але відповіді від них поки що немає.

Важливо додати, що це був її перший концерт в Україні за останні сім років – починаючи з 2014-го.

Крім того, ще на початку жовтня СБУ закликала заборонити в'їзд Йолці, оскільки та нібито відвідувала окупований Крим під час російського фестивалю.

"Просимо Вас перевірити інформацію щодо незаконного відвідування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя громадянами Російської Федерації Іриною Воробйовою та Єлизаветою Іванців та, у разі виявлення порушень українського законодавства, застосувати обмежувальні заходи щодо них", – запросив у листі до глави СБУ Баканова Кримськотатарський Ресурсний Центр.

OBOZREVATEL намагається вийти на зв'язок із представниками Служби безпеки України для отримання додаткових коментарів.

Цікаво, що сама Йолка ще чотири дні тому не знала дат, на які перенесуть її концерт. Вона попросила шанувальників на своїй сторінці, щоб ті встигли змінити свої плани на 27 жовтня.

"Одеса, Київ та Харків! У мене для вас дивні новини, яких нам, на жаль, не вдалося уникнути. Ми з організаторами справді боролися до кінця і зрештою ухвалили рішення вольове, непросте, про перенесення наших концертів. Наші організатори билися героїчно", – сказала у відеозверненні до українських шанувальників Йолка.

Вона запевнила, що вся інформація про нові дати та квитки буде трохи пізніше.

"На жаль, у нашому житті з вами з'являються все нові й нові обставини, які від нас ніяк не залежать. Хочеться, щоб терпіння вистачило ще трохи. Тому що ми обов'язково зустрінемося й заспіваємо разом", – пообіцяла артистка.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.